Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megölöm magam utálni...

Ha megölöm magam utálni fognak az emberek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 21:16
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
hát rajtam már nem segít semmi.....
2011. jún. 19. 13:29
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért írd meg nekünk. Én itt várlak este is.
2011. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
antiszoc depreszios nyomorék vagyok, nagyon nincs is senkim... már 1x gyerek fejel megpróbáltam megölni magam, ami nem jött össze. Nem is tudom minek halazdgatom jobb úgyse lesz.. csak azon rágom magam mindig, ha megteszem, biztos azt mondják majd, ó ez a nyomorék? gondoltam hogy kinyírja magát meg stb.... olyan szar hogy pont ez jutott nekem :(
2011. jún. 19. 22:18
 14/39 anonim ***** válasza:
0%
Sajnáltasd csak meg magad még tovább...
2011. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg akarod magad ölni, akkor miért időzöl az interneten? A túlvilágon nincs internet. Miért nem teszed meg, ha annyira biztos vagy abban, hogy ezt kell tenned?
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
okés, sziasztok. köszi a válaszokat
2011. jún. 20. 13:11
 17/39 anonim ***** válasza:
65%

Talán Kowaxos kissé nyersen fogalmazott, de annyiban igaza van, hogy egyéb (kivehető) problémát nem tudtál megosztani velünk, minthogy magányos vagy. Az meg elég egyértelmű, hogy öngyilkos nem akarsz lenni, hiszen az embernek olyankor az utolsó gondolata lenne, hogy "na, mit fog szólni a szomszéd!"

Szóval meg kéne unnod már ezt az antiszoc, depressziós létet, és cselekedni. Ismerd fel, hogy mi áll a boldogságot útjában és tegyél érte!

2011. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Kowaxos válasza


Az ongyilkossag onzoseg? Ezt is csak egy olyan ember mondhatja, aki meg soha az eletben nem erezte azt az uresseget, amit egy ongyilkos erez...

2011. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

"Kowaxos válasza:


Az öngyilkosság az önzőség egyik formája. Aki megöli magát, azt csak "


Kovaxos, Kovaxos!

Hisz te magad írtad. Neked is elkelne egy kis kúra...

2011. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Írjál nekem nyugodtan. Én hiszek benne, hogy a dolgok elrendeltettek előre. Vannak olyan országok, ahol ezt maguk a szenvedő egyének is így tudják, és azt is, hogy nekik végig kell járniuk a maguk útját. Ha nem teszik, akkor legközelebb is ezt kapják.

2011. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!