Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet-e pánikroham? Ha...

Ez lehet-e pánikroham? Ha nem, akkor mi?

Figyelt kérdés
Féllek elmenni bizonyos helyekre ,jelen pillanatban étterembe,mennyegzőre,mert úgy érzem,hogy ott rám jön a hányinger,gyorsabb szívdobogás,szédülés,és attól rettegek,hogy ossze fogok tóle esni...Voltam orvosnál,és azt mondta,hogy semmien szivbetegsegem nincs,csak a fejemben van a gond.Elfelejtettem,hogy pl ma féltem elmenni fodrászhoz,mivel féltem,hogy ott is ez be fog kovetkezni,es gyenge szinten be is kovetkezett.És attól is fellek,hogy a kozeljövőben nem vállalhatok olyan munkát,ahol veszelyeztethetnk ezek a tunetek...SEGITSEG!MI EZEKRE A GYOGYMOD!?TABLETTÁK?SEGITSETEK RAJTAM CSAK 14 ÉVES GYERMEK VAGYOK!ELOTTEM AZ ELET,ES NEM AKAROK ILYEN PROBLEMAKKAL KUSZKODNI!
2011. júl. 22. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
menj el a gyerekorvosodhoz!
2011. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem olvastad,hogy voltam?!
2011. júl. 22. 19:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Pánikrohamnak tűnik, nekem a pszichiáter Magneb6-ot 2*1 és citromfűteát 2*2dl ajánlott, szerintem nagyon jó, egyébként mondjad anyukádnak vegye meg ezeket neked recept nélkül kapható, az első csak vitamin, a teának meg nincs semmilyen mellékhatása, idegerősítő, 3-4 hétig kell inni, utána 1-2 hét szünetet kell tartani!!! Jobbulást!!! 24N
2011. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Helló!..KOSZI SZEPEN ..Azt a magne b6-ot szedem most is 3X naponta...azt a citromfuteat pedig megvetetem...neked is volt ilyen?legyozted?koszi!
2011. júl. 22. 20:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Még van évek óta, de már sokkal jobb, még csak kb. 2 hete iszom, de érzem a változást!!!
2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
es neked is ezek a tunetei ,hogy szinte elore megerzed?
2011. júl. 22. 20:06
 7/14 anonim válasza:
küldtem privit, nézd meg
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, plusz halálfélelem
2011. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NEKEM IS!..hogy kell megnezni a privatokat?
2011. júl. 22. 20:49
 10/14 A kérdező kommentje:
tuncy...elkerhetnem a facebookodat?..megismerkedni szeretnek veled,mert jo elbeszelgetni 1 olyannal ,aki ugyanabban szenved..KERLK! :(
2011. júl. 22. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!