Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki tényleg vagdossa magát,...

Aki tényleg vagdossa magát, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdést h "Vagdostad már magad? Miért?" és láttam mennyien vágják magukat kiváncsi vagyok h miért! Én nagy baromságnak tartom!!
2009. márc. 29. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
feszültség levezetés.. a jobbik oldala, hogy másba így nem teszek kárt
2009. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Én feszültséglevezetésként nem magamat vagdosom...sportolok,vagy valamit széjjel tépek, kirámolok,rendet rakok.Nem értem miért kell egyből magunknak esni.
2009. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

régen körző heggyel karcoltam magam... szerencsére nem maradt meg a nyoma...

azért csináltam,mert vmi nagyon fájt belül,és akartam h kívül is legyen nyoma...


Tudom,h nem érthető mindenki számára h ezt hogyan értem,de én értem...

2009. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
9%
a rend rakás meg ilyenek csak a nőknek való.. a férfiak föleg ha lusták akkor már ki is zárták ezeket.. szerintem ez még jobb is már mint a vagdosás, mint amikor valaki elmegy és megeröszakol valakit vagy megöl valakit...
2009. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Figyelemfelkeltés. Ha megnézed aki vágdossa magát nem takarja, vagy csak látszólag..
2009. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
43%
Én vágom magam. Miért? Mert jó így levezetni a feszültséget. Tényleg jobb, mint szétverni a berendezést vagy csapkodni a falat, stb. Ugyanis az egyik barátnőmnek eltört a csuklója, mert annyira ideges volt, hogy hozzácsapta az asztalhoz. Nekem nincs ilyen bajom, én a vágásokkal oldom a feszültséget. Endorfint is szabadít föl. Elolvasva az említett kérdésre érkezett válaszokat, jól el lett OFF-olva a témától. Ugyanis nem az volt a kérdés, hogy helyes dolog-e vagy sem, vagy hogy hogyan szokjon le. Mindegy. És én nem figyelemfelkeltésből csinálom. Takarom is, nehogy meglássa valaki. És eddig még senki sem tudta meg a környezetemben.
2009. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Ja bocs akkor te kivételesen nem figyelemfelkeltésből hanem önsajnálatból csinálod. Sokkal jobb.
2009. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Nem önsajnálatból. De most neked ez miért baj? Nem a te csuklódat vágom meg, hanem a sajátom. Hát akkor? A kérdésre válaszoltam, hogy én miért. Nem kell belekötni.
2009. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az osztálytársam csinálta ezt pengével az osztály előtt,szép látvány volt.Most utcalány lett tényleg fájhat neki valami belül. :-( Mindenki lenézte volt egy alkoholista apja az anyja fene tudja valószínű ő is,de nem ez a megoldás az tuti.Miért csinálja?Mert nincs akivel beszélgethessen bár neki volt csak nem tudott mit kezdeni az otthoni helyzettel,amolyan kitörési kísérletek voltak.Figyelemfelkeltés ha csak vágod magad önkínzás attól se lesz jobb.
2009. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%
Az én anyám és apám is alkoholista volt, vertek is, na és? Szánalmas, hogy valaki nem tudja elviselni az élet nehezebbik felét. Mindenkire érvényes az egyszer fent, egyszer lent szabály. Én sokáig voltam lent, ellenben nem abba öltem az energiámat, hogy alakzatokat vagdossak magamba, hanem abba, hogy felvegyenek az egyetemre és el tudjak költözni.
2009. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!