Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagdossa magát ez a lány?

Miért vagdossa magát ez a lány?

Figyelt kérdés

Durván 1 hónapja ismerkedtem meg ezzel a lánnyal, nem egy átlagos ember, mondhatni elég különc, de nekem pont ez tetszett benne. Külsőleg is nagyon tetszik, itt egy kép, h lássátok milyen szép :(



Nagyon jókat beszélgettem vele, olyan témákról is, amiről eddig lánnyal soha nem tudtam (művészetek pl.). Egyre jobban megkedveltük egymást, már egy csók is elcsattant, teljesen boldog voltam, h kifogtam egy ilyen lányt. Egyik nap rámírt MSNen, h szeretne nekem elmondani egy titkot magáról, mert úgy érzi, már megbízhat bennem. A következő képet küldte el: (aki érzékeny a vér látványára az kérem ne nyissa meg, nem szeretném, ha emiatt moderálnák a kérdésemet, csak nem akarom, h kamunak higgyétek, köszi )



Én teljesen ledöbbentem, egyáltalán nem gondoltam ezt róla, megkérdeztem tőle, h mégis miért teszi ezt, de azt válaszolta, h ezt nem tudja elmagyarázni :S Ez valami betegség lenne? Miért csinálja ezt magával?


Mielőtt jönnének a hülye emo-s válaszok, gyorsan leszögezném, h nem erről van szó, ez egy okos és művelt lány, szó sincs divathóbortról.


2010. ápr. 25. 17:15
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
75%
első képet szedd le, mert ha valaki felismeri, akkor nem csak rajta lesznek vágások, hanem rajtad is
2010. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
van ilyen betegség. nem tudom a nevét, de egy jó pszihológus sokat segíthet mert ez pszihés dolog. mintha büntetni akarná magát valamiért...
2010. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
borderline,v skizoaffektív,vagy ocd-s v mániákus depressziós:S olvass ezeknek utána:S
2010. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
Kisfiam, menekülj! Ez elmeroggyant. Az ilyet baromi gyorsan kell koppintani. Tapasztalat... bár az enyém nem vagdosta magát, más baja volt...
2010. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
6%
azt hittem az emosok már kihaltak.
2010. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
17:20 vagyok. Ha 17:19-nek igaza van és mániákus depresszió, akkor főleg menekülj. Pont ehhez volt szerencsém, mint később kiderült. Igaz ott vagdosás nem volt... de a maradék is elég...
2010. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
húúú :O:D
2010. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Az első képet vedd le,mert,ha esetleg valaki ismerné,és látná a második képet,akkor hatalmas botrány lenne.

Szerintem vmi betegsége van. Gyorsan vidd orvoshoz.

2010. ápr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim válasza:
0%
Önvád valamiért. Én is ilyen vagyok. <3
2010. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem normális! Azért csinálja ezt, így szeretné magára felhívni a figyelmet! Nem kap a barátaitól, szüleitől elég figyelmet, ezért!
2010. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!