Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki tényleg vagdossa magát,...

Aki tényleg vagdossa magát, miért csinálja?

Figyelt kérdés
Az előbb olvastam egy kérdést h "Vagdostad már magad? Miért?" és láttam mennyien vágják magukat kiváncsi vagyok h miért! Én nagy baromságnak tartom!!
2009. márc. 29. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%

Én is vagdostam a karom,nagyon de nagyon régen.Az ok pedig egyszerű volt,a baráti társaságomban akkor volt egy lány,amolyan nagy arc,aki szintán h így vezesse le a fájdalmát.Hát nekem is kellett...

Van egy manga(magyarul képregény), a címe Raifu(élet) és egy ilyen lányról szól..érdemes elolvasni

2009. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

10:54!!!


Szánalmas?!Te komolyan ezt a szót akartad használni, szánalmas, lenéznivaló ha valaki urambocsá' nehezebben viseli az élet kemény oldalát, bocs hogy nem mindenki olyan szupererős lelkileg, bocs hogy valakinek a lelki stabilitása nem olyan mint a tied.... én örülök neki, hogy te ilyen jól viselted a családi körülményeidet de mi az már hogy leszánalmasazod azt aki esetleg nem tudja ilyen könnyen venni az akadályokat?!Érzékenyebb emberek meg főleg, nem tudhatod hogy kire milyen hatással vannak a gondjai mert mindenkinek MÁS a fontos, MÁS az értékrendje.Bocs de ezen felhúztam magam.


A kérdésre válszolva: Más-más oka lehet.Van aki a belső feszültséget, fájdalmat vezeti le így.Természetesen kötelező megemlíteni azokat akik némi figyelemre vágynak de azt sem kéne kapásból lenézni hanem ha van egy kis empátiád és belegondolsz hogy vajon mért így hívja fel magára a figyelmet, MIHEZ kérne segítséget amit nem kap meg pedig szüksége volna rá.

Én meg a harmadik vagyok.Szétvágtam a lábaimat.Nem látja senki, nem is tud róla senki.Egyszerűen annyira utálom a lábaimat amiken nem lehet segíteni hogy még így is jobban tetszik mint eredeti állapotában.Ennyi.Hülyeség igen,de jól esett kárt okozni abban amit gyűlölsz.

2009. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem félreértettél. Nem az ember szánalmas, hanem a viselkedésforma amivel kitölti az érzelmeit. Ha felnő minden ilyen személy rájön majd, hogy az akkori viselkedésformája valóban nem a legmegfelőbb volt és ez még enyhe kifejezés.
2009. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hete még vagdostam magam h. most miért nem csinálom azt nem szeretném elmondani mer egy normális ember számára úgyis hülyeség lenne...

Ln azért csináltam mert egyszerűen nem bírtam a gondjaimat elviselni és lekellet vezetnem hihetetlen de mégis ígyvan...egyszerűen azt akartam h. mindenki tudja h. nem vagyok jól és hagyjanak magamra...de rájöttem h. ez nem megoldás..

2009. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem mindenki azért csinálja mert nem tudja értékelni az élet nehezebbik felét. ez úgy ahogy van hülyeség!
2011. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!