Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elszigetelődtem mit...

Teljesen elszigetelődtem mit tehetnék? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés

Mindig is magányos voltam, olyan magamnak való ,gyerekként is idősek vettek körül ..és sehol sem voltam népszerű ,kp suliban inkább lelki szemetesszák.


Rövid pár napos periódusok voltak mikor megcsillant a fény az alagút végén de aztán minden maradt uúgy..


Most megint nagyon mélyponton vagyok :( .

Nekifutottam megint valaminek amiben hittem h sikerülhet -de most megint nem vagyok képes csinálni. Teljesen magam vagyok egész nap a lakásban .Körülményeim miatt nem kell dolgoznom jelenleg ,de vannak munkák amiket megpályáznék . Ezt is húzom halasztom mert úgy érzem képtelen vagyok kiegyensúlyozott teljesítményre .Újabb kudarcot meg már nem bírnék elviselni .:( Most is egyik nap vilgámegváltó hangulatban vagyok másik nap jön valami külső körülmény, vagy egy rossz álom ,és teljesen agyon csap .nem tudok gondolkodni érezni ,cselekedni .Elkések, elfelejtek dolgokat ,rögeszméssé válok ..


Szörnyű így élni :( Pszichológusnál töltöttem teszteket, és elmebeteg elvileg nem vagyok .DE ilyenkor mikor napokig ennyire képtelen vok bármit csinálni és minden egyes nap KÉSZÜLÖK hogy majd a másiknak tényleg jobb lesz és utána tartósan ..-majd rájövök h eddig sosem sikerült .


Nincsenek kapcsolataim csak a család ,de nem velük élek ,van h egész nap a zöldségesen kívül senkihez sem szólok .Montanába nem is akarok, mert tudom hogy úgy sem keres senki olyan aki nekem fontos lenne(és nem a család) . Ha hívás érkezik v sms az tuti valami üzleti ajánlat,v vmi tök jelentéktelen dolog ..


MA bevettem egy fél xanaxot de nem érzékeltem változást talán picit jobban tudtam aludni ..


Segítsetek mert már 27 éves vagyok és ez a vegetálás ..ennek semmi értelme .Nem akarom h egyszer végleg elszakadjon a cérna ..


2011. júl. 16. 23:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Pesthez közel élek, ha gondolja valaki, írjon privátot, én is kimásznék a gödörből, hátha együtt könnyebb.
2013. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lett azóta változás, kérdező?
2019. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!