Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen eseménysor vezethet...

Milyen eseménysor vezethet egy gazdag & híres ember, Amy Winehouse halálához?

Figyelt kérdés

Amy Winehouse roppant gazdag & híres volt, mindezek mellett szép is ahhoz, hogy megfelelő párt találjon magának. Mindezek ellenére a legutóbbi szakítást nem tudta kiheverni, egy dílertől vásárólt nagy adagú drog keverékkel (Extazy, heroin, kokain, ketamin) vetett véget életének. de mik vezettek el idáig ?


Mik vezetnek ahhoz hogy egy gazdag ember öngyílkos legyen ? Kutyaharapást szőrével, tehát a szakítás után lehetett volna új kapcsolatot szerezni, elég fiatalk is volt ehhez és kellő bája is meg volt hozzá, ráadásúl az anyagiak terén is jól el volt látva. Mindezek ellenére miért lesz egy ilyen ember öngyílkos ? Hogyan lehet ezt előre látni ?


2011. júl. 25. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy nem ijedtem meg az eddigi, szépséget és egészséget sugárzó képein, és nem lepődtem meg, hogy 27 volt és nem 45, a szépség önmagában csak arra elég, hogy kihasználják az embert.
2011. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

tényleg azt hiszed hogy ennyi kell a boldogsághoz? Semmit nem kellett nélkülöznie?

Dehogynem pont a szépsége'' és a gazdagsága akadályozta meg abban hogy megkapja amire igazán vágyott, amiért drogozott, hogy behaluzza magának, én így gondolom..szerintem ő művészetével nem pénzt akart hanem hogy valaki felfigyeljen arra ami őt foglalkoztatja..de hát nem pont azt érte el vele..


Ha te szegény és 'csúnya' vagy, akkor megértem hogy azt hiszed hogy ezzel minden meg van oldva, de nem.. nem ettől függ...

Képzeld gyakorlatilag nekem sem kéne nélkülöznöm.. meg van a napi kajám.. tudok venni magamnak ruhát, jó tanuló vagyok, mégcsak ronda sem vagyok, viszont inkább laknék egy lyukban csakhogy legyen önbizalmam meg hogy érezzem hogy van aki elfogad és szeret,stb.

Hiába írod le hogy 'gazdagvolt egészséges, sikeres szép' 80x akkor sem ez a boldogság kulcsa, sőt, szerintem az ellentéte inkább.. de ez is csak egy vélemény :)

2011. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azért az nem mindegy hogy megvan a napi kaja és full gazdagság között lenni ... :D


Jó hogy még nem ismered a mai társadalmat, ahol a pénzel mindent meg lehet venni és nélküle embernek sem nézik az embert.

2011. júl. 27. 07:00
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Legfeljebb köréd gyűlnek a szélhámosok, élősködők és skalpvadászok. Aki szeret, szegényen és csúnyán is szeret.
2011. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

a gazdagság és híresség sokszor gátja is az emberi kapcsolatoknak.. legtöbben, mint őt is - kihasználták ezért a gazdagságért.. szerintem egy őszinte barátja nem volt... legfeljebb irigye, vagy piszkálója...

légüres térben lebegett, ami egy idő után nagyon rossz tud ám lenni...

17 évesen , nagyon fiatalon, tapasztalatlanúl robban be tehetségével.. nem tudta és nem is volt olyan ember a közelében aki kicsit rávezette volna, hogyan is kell mindezekkel együtt élni...

közszemlére tették ki és csámcsogtak rajta.. talán még segítettek is, hogy minél botrányosabb helyzetbe keveredjen..hiszen ez valakinek nagyon megérte...


egy finom lelkű, érzékeny tehetséges embert, nem a gyengesége sodorja a bajba, hanem éppen az érzékenység..

úgy gondolom, nagyon könnyű pálcát törni felette, hogy nem tudott élni a gazdagságával, a rivaldafénnyel...hát igen.. meg kellene próbálni az élethelyzeteibe lenni...

2011. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!