Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek hogyan küzdhetném...

AndiBandi93 kérdése:

Szerintetek hogyan küzdhetném le az izgulékonyságomat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kedden forgalmi vizsgát fogok tenni, és hát eléggé izgulékony vagyok. Barátnőm azért bukott meg (oktatónk véleménye szerint) mert túlságosan izgult és ettől szinte nem látta át a helyzeteket. Különben meg ügyes. Nekem is elmagyarázta az oktatónk, hogy kinézi belőlem, hogy én is így járok, pedig alapvetően jól vezetek, és kiengedne már egyedül a forgalomba.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen módszert javasolnátok az ilyesfajta stressz ellen. Előre is köszönöm a tippeket. :)


2011. aug. 5. 23:41
 1/3 Biasa ***** válasza:
Ne úgy fogd fel, hogy most vizsgavezetésre mégy, hanem mintha csak egy újabb vezetési órát vennél, és nincs mit vesztened. A vizsgabiztosról gondold, hogy ő az új oktatód és mindenben rendes és segítőkész lesz veled. Szóval ne koncentrálj arra, hogy vizsgázol, meg hogy ki van körülötted. Magára a vezetésre figyelj. Néhány lassú, mély lélegzet is segít, ha érzed, hogy bepörgetted magad.
2011. aug. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsodat, sokat segítettél vele! Próbálok így tenni és remélem sikerülni fog :)
2011. aug. 7. 17:59
 3/3 Biasa ***** válasza:
Hogy sikerült a vizsgád? Remélem jól!
2011. aug. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!