Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Hogy tudom ezt leküzdeni?

SOS! Hogy tudom ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma megyek egy helyre ahol tudomásom szerint belém fognak kötni.. ez m1. De én sem megyek egyedül így gondolom 1 v 1 lesz. És sajnos nem vagyok hozzászokva az ilyen helyzethez és lámpalázam lesz / már most is görcsöl a hasam, ideges-feszült vagyok.

Mit tudok tenni ellene? Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat!


2011. aug. 7. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:

mármint mi ellen?

én nem megyek olyan helyre, ahol tudom,hogy nem kötnek belém.:D

ha muszáj, akkor ne figyelj rájuk, ha okoskodnak, akkor mondjad ,hogy oké, értettem,(ha meg is tudod verni őket, ne hősködj, ha becsicskulsz, sokkal többet érsz.) cigányoknál ez a legjobb mód,h "megúszd..".Én ezt a módszert alkalmazom, ha többen vannak, vagy sokkal erősebbek.A drogosokkal pedig vigyázz, mert nem fél elővenni a kését sem.. Annak viszont örülj,hogy nem vagy hozzászokva az ilyen helyzetekhez. Én drogosokkal is verekedtem nemegyszer, mert velük alig lehet mit kezdeni.

Remélem, tudtam segíteni a válaszommal, és vigyázz magadra!

2011. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm, bár semmi konkrétumot nem írtál, az a legjobb, ha minden eshetőségre felkészülsz, minden támadásra van megfelelő válaszod, amiből jól jössz ki. Úgy értem, hogy minden támadást fordíts olyan irányba, hogy te jöjj ki belőle pozitívan!

Ha tudod, hogy semmi alapja nincs a kötözködésnek és a biztos válaszok birtokában jelensz meg, akkor egész egyszerűen nincs miért izgulnod, mert tudod, bárhogy is alakul a beszélgetés, végül te jössz ki belőle győztesen...

2011. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj részt venned ebbe a kötekedős "partiba"?

Ha valami agresszív népség lesz ott akkor nem csodálom ,hogy ideges vagy.

Nem lehet kitérni előle?

Ha nem akkor meg próbálj úgy oda menni,hogy ne lássák,hogy ideges vagy,mert ha azt észre veszik akkor rögtön "támadnak"

(legjobb védekezés a támadás)Ők is ezt fogják tenni.

Nem félj és bízz magadba!!

Sajnos jobb ötletem nincs,,,

2011. aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!