Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Be lehet magunknak beszélni...

Be lehet magunknak beszélni betegségeket, rossz közérzetet?

Figyelt kérdés

Miért nem bírom kimondani, hogy jól vagyok, ha épp akkor nincs semmi panaszom? Olyan mintha várnám a rosszulléteket. Egyébként kismama vagyok és elég sokat szédülök. Volt már, hogy majd össze estem, emiatt nem merek sehova se menni, pláne egyedül.

Jól jönne egy két pozitív gondolat!


2011. aug. 9. 15:12
 1/9 anonim válasza:
Szerintem be lehet beszélni,mert én is ilyen vagyok és szintén kismama..Nekem kb.1 hete fáj a fejem és természetesen rögtön a legrosszabbra gondolok..:)Pánikbeteg is vagyok sajna,de most a terhesség miatt abbahagytam a gyógyszer szedést,így most újból jönnek elö a tünetek+betegségek eltúlzása..sajna..:( úgyhogy nyugiiii nem vagy egyedül..:)
2011. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elme meggyőzheti a testet arról hogy betegsége legyen...
2011. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves szintén Kismama!

Hány hetes vagy? Homeopátiás szereket nem próbáltad még? Én szorongással küzdöttem a terhesség közepe felé, és azok segítettek.

2011. aug. 9. 17:22
 4/9 anonim válasza:
Nem próbáltam,csak allergiára a homeopátiás gyógyszereket..Esetleg leírnád te mit szedtél..Mert én azelött antidepresszánsokat(seroxat,xanax),de hát most azt nem lehet..De így sem jó,állandoan szorongani..Köszi!
2011. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szívesen leírnám, de én elmentem egy homeopata szakorvoshoz és ő a tüneteim alapján adta a szereket. Érdemes lenne neked is elmenned.

Addig is: homeopatia.info.hu

Ha valamiben tudok segíteni, írj!

Egyébként neked mik a tüneteid, ha nem vagyok indiszkrét?

2011. aug. 9. 18:45
 6/9 anonim válasza:
Köszi!Hát,én Szlovákiában lakom,itt nem is tudom,hol van ilyen szakember..Nekem már nagyon régen kezdödött,most 3x hagytam abba a gyógyszer szedést,de sajna mindig visszajönnek egy idö után a tünetek..A legelejen mellkasi fájdalommal,szédüléssel jöttek a rohamok,mintha szívroham lenne..Többször mentem ügyeletre,még éjjel is.Utána jött kivizsgálás,doki elküldött pszichiáterhez..Elkezdtem szedni a gyógyszereket,jobb lett..Igy gondoltam abbahagyom,de rá egy évre kezdödött elölröl,ekkor már légszomj,fejfájás,állandó halálfélelem gyötört,kezdhettem a gyogyszert elölröl..Most a terhesség miatt megint abbahagytam,3 honapig nem is volt semmi,de most jön megint..Allandóan fáj a fejem,szorongok,halálfélelmem van..Es sajnos ezt kevesen értik meg,hogy csak úgy önmagam legyözni nehéz:( Es neked mik voltak a tünetek?
2011. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Osztom a véleményed, hogy ezt egyedül az ember nem képes legyőzni. Nekem volt egy ájulásos rosszullétem a terhességem közepén éjjel, bekerültem kórházba egy hétre. És nem tudtam túltenni magam rajta, azóta "forog" velem a világ. Féltem még a wc-re is egyedül kimenni és egyedül lenni itthon. Szorongtam sokat, ég talán most is egy kicsit. Mindig attól félek, hogy rosszul leszek itthon és kint az utcán is. nagyon remélem, hogy ez csak azért van, mert terhes vagyok és féltem védem a babát (már veszítettem el egy babát) és ha megszülök, újra visszakapom a magabiztosságom. De a homeos szerek sokat segítettek. Az oldalon amit írtam lehet kérdezni orvosoktól, ők megmondják mire mit szedj.
2011. aug. 9. 20:00
 8/9 anonim válasza:
Köszi szépen!Megkérdezhetem,hányadik hétben vagy?En most járok a 4.ik hónapban.De ez már a második babám,van egy 6 éves kislányom is..Nekem az ö születése után kezdödött sajna.Nagyon anyás,és mindig attól féltem,hogy mi lesz vele nélkülem..Kiskorában csak velem volt el,igaz én is féltettem mindenkitöl,így lehet én rontottam el..De mikor vmi bajom volt,mindig jött,hogy ez bizti vmi komoly,és mi lesz a kislányommal ha én nem leszek..Szóval nagyon nehéz sajna..Bárcsak túl tudnánk lenni rajta,neked is ezt kívánom..Megnézem mindenképp az oldalt amit ajánlottal..
2011. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én 32+3 hetes vagyok. Sajnos az a gond, hogy ezeket a szorongásos, pánikbetegséges dolgokat saját magunknak generáljuk. Én ezzel tisztában is vagyok, csak sajna nem tudok ellene tenni.

Ha gondolod írj priviben és tarthatjuk a kapcsolatot utána. Hátha tudunk egymásnak segíteni, ha nem más azzal, hogy kiírjuk magunkból.

2011. aug. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!