Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek 24 évesen?

Miért félek 24 évesen?

Figyelt kérdés
Nem merek dönteni,felelősséget vállalni,félek mindentől,emberektől egyaránt.Olyan akarok lenni,mint egy kisgyerek,vágyom,hogy óvjanak,támogassanak.Nagyon megijedk ha rámkiabálnak és ilyenek.
2011. aug. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is 24 éves vagyok, nő, ugyanezekkel a problémákkal.


Szerintem olyasmi is lehet a dologban, hogy 24 évesen azért ott van bennünk a gondolat, hogy "igen, felnőttünk, most már tényleg nincs visszaút, és most már tényleg mindenki felnőttnek kezel minket."

Szerintem olyasmi lehet ez, mint az idősebb korosztálynál a "kapuzárási pánik".

Csak mi attól félünk, hogy már teljesen és visszavonhatatlanul felnőtté váltunk, már nem tolerálják a gyerekes dolgainkat és most már nem fogják a kezünket. Pedig néha jól esne. És ez ijesztő.

2011. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi válaszod!:)
2011. aug. 9. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 21/F vagyok. Én is hasonlóakon megyek keresztül. De tudom, hogy menni kell előre, mert visszafele már sajna nem vezet az út. Jövőre végzek az egyetemen és vár a nagy betűs élet. Kitartást, és csak fel a fejjel :) !
2011. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintúgy, szorongok emberek között, ki sem mozdulok, hivatalos ügyeket soha nem intéztem, azt se tudom mi, hogy működik a felnőtt életben. Én inkább arra várok, hogy poszt-apokaliptikus világban éljek, ahol nincs kötelezettség, de ez ugye álom marad.


19/F

2011. aug. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!