Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha pszichiáterhez szeretné...

Timido kérdése:

Hogyha pszichiáterhez szeretnék fordulni, mert úgy érzem nincs rendben velem valami, milyen anyagi vonzatai lehetnek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokba kerül egy pszichiáter? Vagy mire számítsak? 18 éves vagyok
2011. aug. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez az ember nem megy, hanem viszik. Először pszichológushoz fordulj, mert, amíg ezt a kérdést itt fel tudod tenni, nincs nagy gond.
2011. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pszichológushoz jártam. 9000 Ft volt egy alkalom.

De vannak ennél olcsóbbak, meg jóval drágábbak is.

2011. aug. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pszichiátriai gondozó van mindenütt, ahol TB alapon ingyen fogadnak.
2011. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem igaz, hogy a pszichiáterhez vinni kell az embert... Én is magam jelentkeztem be, mert azt mondta egy ismerős orvos, hogy az én problémámmal (szociál és agorafóbia) pszichiátert keressek fel, ne pszichológust.

A TB által támogatott dokikkal kapcsolatban én eddig csak rossz tapasztalatokat hallottam. De ha van a közeledben olyen, akihez eltudnál menni, érdemes elmenni 2-3 alkalommal, hogy kitapasztald hogyan reagál az orvos a dolgaidra, mennyire hajlandó értékes segítséget nyújtani neked.


Én 6500 ft-ot fizetek alkalmanként; vidéken lakok. Szerintem ilyen árban lehet más kisebb városokban is.

BP-en ennek akár a háromszorosát is elkérhetik.


21/L

2011. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ingyenes pszihiáter is. Kérj beutalót a kőrzetitől. Én sem privát kezeltettem magam. Gondolom 18 évesen neked sem lenne egyszerű előteremteni rá a pénzt. Ha nem vagy megelégedve az orvossal, általában másik is rendel egy kőrzeten belül. Akkor legfeljebb elmész a másikhoz. Én nagyon megvoltam elégedve a kezeléssel és meg is gyógyultam.
2011. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!