Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteg vagyok? Mit tegyek?

Beteg vagyok? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Észrvettem, hogy magamban beszélek. 14 éves vagyok. Bármit tudok magamban beszélni. Sokszor utána kapcsolok csak. Mi a bAjom??
2011. aug. 14. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki beszél magában, még ha nem is vallja be. A nagyobb gond akkor van, ha elbeszélgetsz magaddal. Ezesetben fordulj szakemberhez.
2011. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki beszél magában. Még valamilyen szinten szerintem magával is beszélget az ember, akkor van gond, hogyha egyoldalú monológokat folytat vagy vitatkozik úgy, mintha ott lenne valaki más is (ilyet biztos láttál már utcán, amikor valaki nagy gesztusokkal beszél a semmihez, na az a gáz csak)... Semmi bajod nincs, én csak azt nem értem, hogy erre miért csak 14 évesen jöttél rá...
2011. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam magamban beszélni. Mármint, nem beszélek, csak 'kattog az agyam'. Gyakran van, hogy sétálok a városban, zenét hallgatok, és a szám kapcsán eszembe jut valami, azon 'gondolkozom', és már-már képes lennék felnevetni. Megpróbálom visszafogni magam, így 'csak' 32 fogas vigyorral vigyorgok. Jobb esetben visszamosolyognak rám :D

17L

2011. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gondolkodás közben még szép hogy beszélsz magadhoz.

pl.: mindenki szokott olyanokat mondani, hogy: beszarás, már megint jól elbasztam.

Vagy pl. órán ülsz és magyaráz a tanár és még szép hogy arra gondolsz: retardált vörhenyes s*ggnyaló f*szkalap!

2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!