Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bizsergés a lábamban, kezemen,...

Bizsergés a lábamban, kezemen, volt hasonló tünetetek?

Figyelt kérdés
Az orvos szerint pszihésen van,el fog múlni,ne gondoljak rá.Kb hónapja szedem a cipralexet,napi fél szemet,egész jól voltam,pár napja kezdett bizseregni,zsibbadni a testem,most felemelték napi 1 szemre a gyógyszert,mellé napi 2*1 szem frontin 0.25mg.El fog múlni vajon?Volt ilyen tünete másnak is?
2011. aug. 22. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt kézzsibbadós tünetem, szorongás, pánikbetegség következtében.

Viszont szerintem keress fel pszichológust, a gyógyszer önmagában sajnos nem megoldás! Na, meg ez az orvos "ne gondolj rá", ez aztán a gyógyír..

2011. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is néha van, nem olyan mértékű, amire gyógyszert kell szedni. Amikor olvastam itt a neten, hogy szorongás is okozhatja, azonnal elmúlt... előtte azt hittem, hogy valami komoly.
2011. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok,ha megpróbálom elterelni a figyelmem,nem gondolni rá,akkor elmúlhat?
2011. aug. 22. 19:38
 4/10 Rajzos13 válasza:
Nem tudom mennyi idős vagy de ez nemcsak szorongás miatt lehet hanem a mozgáshiány miatt is. Nem vezeted le eléggé az energiáidat. Ez csak egy vélemény, de tapasztalatból írtam. Próbálj többet mozogni, ha bevált légyszi kommentáld. előre is kössz
2011. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet van benne valami mert a napi babás sétán kivül,nem nagyon mozgok.Egy időben napi szintem mozogtam,aztán abbahagytam,végül is az az utáni időszakban kezdődött ez a bizsergés.
2011. aug. 23. 12:22
 6/10 Rajzos13 válasza:
Nagyon szívesen. Azért vicces hogy egy 21 éves srác tud jó tanácsot adni egy anyukának. :)
2011. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-)))Miért ne tudna?Én 37 éves vagyok,és ma tornáztam már kicsit.-)Na meg sétáltunk 3 órát:)
2011. aug. 23. 14:38
 8/10 anonim ***** válasza:
15:40-es vagyok. Nekem is a gyed alatt jött elő :-)
2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rajzos13 válasza:
Ezt örömmel hallom. Csináljatok belőle rendszert és remélem megoldódik a probléma! Sok sikert ha van eredmény légyszi kommentáld. Előre is köszi!
2011. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OKé:-)))15.40-esnek,nekem sajna más tüneteim is voltak,amik kijöttek a szorongással,emiatt adtak már bogyót.Ez a zsibbadás,bizsergés a legújjabb tünetem.
2011. aug. 23. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!