Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség + iskola?

Pánikbetegség + iskola?

Figyelt kérdés

Tavaly óta magántanuló vagyok. Eddig mindig megadták a magántanulói státuszt. Nem mondtam el a szüleimnek hogy miért, csak hogy legyek magán tanuló. De most az utolsó évben nem akarják meg adni, mert nem vagyok tartós beteg vagy mit magyaráznak.

Egyszerűen nem bírom a tömeget, rosszul vagyok. Gyorsan ver a szivem, nem kapok levegőt, szédülök, és homályosan látok. Utána olvastam, ez pánik betegség. KB egy éve tart. A suliba is amikor bementem egyszer kétszer, rosszul lettem nem tudtam bemenni az órákra sem, a wc-ben ültem, és vártam hogy elmuljon ez a roham. Eddig ezt senkinek nem mondtam el,mert úgy voltam vele hogy elmúlik, de nem múlt el. talán még rosszabb lett.

Meg van amikor elég ha csak rá gondolok hogy pl, jaj de jo , milyen régóta nem volt rohamom végre elmúlt. Vagy amikor azon parázok hogy megint rám tör a roham, és nem tudom mit csináljak stb.. Elég ennyi, és már rám is tör az újabb roham.


Mit tegyek?

(17 éves vagyok)


2011. aug. 31. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2022. márc. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!