Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ilyen nehéz jól éreznem...

Miért ilyen nehéz jól éreznem magam?

Figyelt kérdés

Én tényleg igyekszem, hogy ne legyek pesszimista, hogy ne legyek szomorú, hogy ne legyek mindig lehangolt. Annyira igyekszem, minden nap sportolok is (ennek érdekében főleg) de hiába. Ha egy picit is sikerül "jól éreznem" magam, az is olyan törékeny. egy pillanat alatt elillan és már jönnek újból a rossz gondolatok, és a gödör feneke...

És azzal is küzdök, hogy AKARJAM, hogy ne legyek folyton rosszul, mert sokszor már arra sincs energiám...

Miért van ez? :((((( (Nagyon régóta tart ez)


2011. szept. 7. 19:36
1 2
 1/19 anonim válasza:

Én is kajak ilyen vagyok szó szerint ugyanez, a nyáron elkezdtem futni, vmivel jobb lett most h elkezdődött a suli megint magam alatt vagyok. Egyszerűen nem hoz semmi lázba régen kosaraztam 2 hónap alatt meguntam, pedig jó volt a társaság meg minden. A barátaim a leszarom paraszt stílusomat elfogadták, csak azt mondják bánjak finomabban az emberekkel. Persze mint a kutyákkal minimum..... Lehet nekem a szerelem hiányzik, de sztem így nem kellenék senkinek, pedig egyszer már majdnem összejött de elkúrtam azt is.... Csak azt nyugtat meg, ha sétálok egyet az erdőben, imádom a természetet meg a természet hangját.

Lehet hülyének néznek, de ez így van... Ja és ne igyál az csak ideiglenesen segít pár órára.:D

2011. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot. Nem iszom.Attól még szánalmasabbnak érezném magam, hogy egyedül iszogatok(ráadásul lány létemre).
2011. szept. 7. 19:56
 3/19 anonim válasza:
am hány éves vagy?
2011. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
19
2011. szept. 7. 19:58
 5/19 A kérdező kommentje:
de amúgy nekem suli már nem oszt nem szoroz. Nyáron is ugyanígy voltam. meg azelőtt, meg azelőtt.. :S
2011. szept. 7. 19:59
 6/19 anonim válasza:
:D:D én is akkor ez lehet vmi van a levegőben.
2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De már évek óta? XD
2011. szept. 7. 20:01
 8/19 anonim válasza:
csak van vkid akivel ezt megbeszéld
2011. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

persze, interneten összeszedett emberkének rinyálok folyton. Szegény szerintem már ki van akadva tőlem.

De hiába beszélek, attól semmi nem változik.

2011. szept. 7. 20:03
 10/19 anonim válasza:
Nem évek óta, de igazából sose voltam egy boldog ember, pedig nem szenvedek hiányt semmiben, a szüleimet imádom, de hoszúú ez az egész...
2011. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!