Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus Miskolc környékén...

Pszichológus Miskolc környékén? $ürgős.

Figyelt kérdés
Bizonyos okokból kifolyólag sürgősen el kellene mennem pszichológushoz, a háziorvos is javasolta, az ő véleménye volt az első. Miskolcon hol tudnék elmenni pszichológushoz a jövő hét folyamán? Előre is köszönöm, ha tudtok nekem adni legalább egy telefonszámot!
2011. szept. 24. 15:43
 1/1 anonim válasza:
Pont nekem is mennem kell jövőhéten pszichológushoz és eddig Én sem tudtam hol lehet, de a városközpontban (Kilián-diósgyőr) van egy ilyen sárga épület pont a forgalommal szemben, az Alfi bolttól kicsivel fejebb. Van ott buszmegálló is. Abban az épületben lehet időpontot egyeztetni. Nekem legalábbis ezt mondták. De ha nem értesz valamit írj nyugodtan, amit tudok segítek! :)
2011. szept. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!