Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezen csak a pszichológus tud...

Ezen csak a pszichológus tud segíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg 20éves vagyok, 15éves koromban sok csajjal barátkoztam, cseten is, és a cseten kifogtam egy olyat, akivel csak barátkozni akartam, de ő egyből jött azzal hogy én nem jövök be neki külsőre, meg mindent össze-vissza írt, törölt is az ismerősei közül, ez az egész meg nekem olyan volt mint egy trauma, meghíztam, és ez egész 3évig tartott, és 3éven keresztül nem csak kövér voltam, hanem mint aki depressziós, aztán 3évvel később 40kg-t fogytam, kényes lettem, nagy képű is, beszólok elég sok mindenkinek, viszont nem múlt el teljesen annak az 5évvel ezelőtti dolognak a következménye, mert azóta még csak nem is barátkozom lányokkal, pedig szeretnék, csak hát nem megy, pedig vonzódom nem egy csajhoz. Ezen csak a pszichológus tud segíteni?
2011. okt. 3. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kamuszagú. Ha komoly, akkor igen, el kellene beszélgetned egy lélekgyógyásszal.
2011. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
omgomg
2011. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!