Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha csajozás helyett...

Normális, ha csajozás helyett inkább kockulok úgymond?

Figyelt kérdés
Nem azért nem csajozok,mert nem akarok,csak nem erős oldalam. Ezt kompenzálandó elmerültem a virtuális világban. Tudom,hogy ez a mennyiség már nem normális,de ha a csajozás nem megy.....?
2011. okt. 28. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 bánomisén ***** válasza:
28%
Látom, mindenre van valami kifogásod, de akkor miért kérdezel? Akkor kockulj. Forever alone.
2011. okt. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Az egyedüllétnek is van jó oldala. A csaj csak ott hagyna,ha talál egy jobbat tőlem.:S
2011. okt. 28. 09:46
 13/65 A kérdező kommentje:
Nem szertnék egyedül lenni,de égetni sem akarom magam a csajoknál.
2011. okt. 28. 09:48
 14/65 bánomisén ***** válasza:
39%

Jó. Akkor a válaszom a kérdésedre: nem normális, hogy nem normálisan éled az életed. De ha neked így jó, akkor éld így.

Csak azért tetted föl a kérdésedet, hogy sajnáltasd magad? Nem úgy látom, mintha összejött volna... Ha nem teszel magadért, hát nem teszel, senki sem fog tenni érted.

2011. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
30%

A csajozással kapcsolatban mindenkinek vannak félelmei. A kockulás meg teljesen kiszakít a való világból, a végén már emberekhez is félni fogsz hozzászólni. Minél hamarabb kigyógyulsz belőlle annál jobb, frankón tönkreteszi az emberek életét. Persze nem az a gond ha játszol sőt az sem gond ha sokat jatászol amig mellette van normális társasági életed és nem éjjel nappal a játékon jár az agyad. A kockulásból kigyógyulni ugyanúgy lehet mint a csajozásba beletanulni: próbálkozni kell a kapcsolat teremtéssel, barátkozással. És nem az a lényeg hogy hülye csajozós dumáid legyenek, a lányok is ugyan olyanok mint mi ,csak beszélgetni kell velük és ha kialakul egyfajta szimpátia akkor majd jöhetnek a célozgatások amiket a helyzet ad és egy idő után a nyílt beszéd is benne van a pakliban.Kockulás ellen pedig az még a legfontosabb hogy találj valami más hobbit is. Sok sikert hozzá, egyelőre énis küzdök a csajozós dolgokkal, de sokat haladtam már, a játékot pedig évek óta nem viszem tulzásba.


20/F

2011. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
22 vagyok,már mnidegy. Már lemaradtam róla.
2011. okt. 28. 09:55
 17/65 A kérdező kommentje:
Meg kinek kellenék?:(
2011. okt. 28. 09:56
 18/65 anonim ***** válasza:
63%

Igazad van ,arra a 40 évre már feleleges bármit is csinálni úgyis hamar elrepül.


Leírom hogy nekem személyesen mi segített: testépítés.

2011. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 bánomisén ***** válasza:
76%
Így van, kérdező, a legjobb, ha azonnal el is temeted magad. Csak ne felejts el magaddal vinni a sírba egy laptopot...
2011. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 A kérdező kommentje:
A testépítés sem jön be nekem. Inkább az agytorna híve vagyok.A szememben az többet ér,mint bármilyen izom.
2011. okt. 28. 10:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!