Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha csajozás helyett...

Normális, ha csajozás helyett inkább kockulok úgymond?

Figyelt kérdés
Nem azért nem csajozok,mert nem akarok,csak nem erős oldalam. Ezt kompenzálandó elmerültem a virtuális világban. Tudom,hogy ez a mennyiség már nem normális,de ha a csajozás nem megy.....?
2011. okt. 28. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 A kérdező kommentje:
Meglehet,hogy így van.Ha lenne megoldás,élnék vele.
2012. márc. 29. 11:42
 62/65 anonim ***** válasza:
78%
Én is igy vagyok. Egy szanalmas sz*r luzer vagyok, kinek kellene egy ilyen? A jatekban legalabb lehetek valaki hamar az eletben nem.
2012. ápr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Ne bánkódj,majd kialakul. Azért nem kellemes folyton attól rettegni,hogy vajyon mikor lép félre a barátnőm. :S Ezene a téren előnyös az egyedüllét.
2012. ápr. 17. 15:15
 64/65 anonim válasza:
62%
Hello. Nekem két fajta időszakom van, és ez kb. 2 évente váltakozik de most nem fog! 2012 nyara nekem full kockulás volt. ez szánalom!. De visszaemlékszek mondjuk 2010-re. Egész nyáron strand haverok csajozás bulizás. 2013-ban lesz az az év amikor kiélem az életem. Mindjárt vége a gyerekkoromnak, és utána már nem lesz nyári szünet! Sok sikert a leszokáshoz!
2013. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy élsz ahogy akarsz és ahogy megteheted. Ha neked a számítógép okoz örömet akkor csináld és kész és ne hallgass olyanokra, hogy "ez nem normális meg beteg, lúzer vagy..stb". Nincs vele probléma. Társas élet nélkül is lehet boldogan élni. Csak te tudod eldönteni neked mi a jó. Ha meg változtatni akarsz változtass, de akkor készülj fel, hogy nem lesz könnyű. Én is jobban szeretek gépnél ülni mint emberek közt lenni és abszolút nem bántam meg semmit. Legalább ott van egy kis nyugtom és ki tudok kapcsolódni. Aztán jöhetnek az osztások, hogy én sem vagyok normális, de őszintén szólva nem érdekel. :D
2013. aug. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!