Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha csajozás helyett...

Normális, ha csajozás helyett inkább kockulok úgymond?

Figyelt kérdés
Nem azért nem csajozok,mert nem akarok,csak nem erős oldalam. Ezt kompenzálandó elmerültem a virtuális világban. Tudom,hogy ez a mennyiség már nem normális,de ha a csajozás nem megy.....?
2011. okt. 28. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 bánomisén ***** válasza:
32%

Őszintén? Nekem nem kellenél. Ilyen nyavalygós, tehetetlen, önsajnáló, pasiformájú lényekkel egy normális nő nem tud mit kezdeni.

Vagy állj a sarkadra és legyél végre férfi, vagy nyugodj bele abba, hogy a számítógéped az egyetlen társad. Te döntesz.

2011. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:
Mintha kötelező lenne csajozni Miért baj,ha nem teszem magam ki a sok visszautasításnak? Engem 10 csajból 30 biztos elküld. Pedig nem vagyok bunkó,tudok értelmesen fogalmazni
2011. okt. 28. 10:01
 23/65 A kérdező kommentje:
SEnki sem tökéletes,valai hibája mindenkinek van.- Nekem az állítólagos önsajnálat.
2011. okt. 28. 10:02
 24/65 bánomisén ***** válasza:
19%
Jó, akkor én itt befejeztem, mert ha az a perverziód, hogy nyilvánosan önsajnálod magad, akkor rajtam ne élvezkedj. Átadlak másoknak. Szia! :-)
2011. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
74%

Amíg így állsz hozzá tanácsolhatunk bármit nem tudunk segíteni.

Egyértelműen az a hiba hogy nem tudod elfogadni magad, úgy gondolod nem vagy elég jó egy lányanak. Vannak olyan dolgok amiket el kell fogadni és vannak olyanok amiket meg kell változtatni ahhoz hogy előjöjjön az önbizalmad.

2011. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Miért lennék elég jó bárkinek is? Nem tudom elképzelni,hogy bárki is hozzámér,megölel vagy bármi hasonlót tesz.
2011. okt. 28. 10:07
 27/65 anonim ***** válasza:
86%
Aszexuális vagy?
2011. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
21%

Ha így gondolkodsz akkor addig nem is kell neked csajoznod.

Hidd el, megkíméled magadat. Majd felnősz te is valamikor.

Tudod a kockulással szerintem nem fejlődtél rendesen, valami kimaradt , pontosan az, hogy önsajnáltatással semmit nem érsz el. Sosem késő elkezdeni, de nyilván mondhatom egy olyannak aki nem ért a pozitív szavakból.

2011. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
68%

Kockulj, ha az jól esik. Előbb utóbb kinövöd.

És hidd el, kockaként is össszeszedhetsz nemkocka asszonyt. :)

2011. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
52%

Ne hallgass az előző hozzászólókra, legalábbis ne feltétlenül. Csak és kizárólag Te tudod, hogy mit szeretsz, mi tesz boldoggá. Kockulj, WoWozzál, akármi, ha az jól esik, ha az örömet okoz. Hidd el, nem veszítesz semmit a "csajozással".


30 éves, házas ember vagyok, és utálom minden percét. Korábban szabad ember voltam, azt csináltam, amit akartam, és jól éreztem magam, jó érzéssel keltem fel és feküdtem le. Most minden percem be van osztva, minden forintomat más költi el (szükségtelen hülyeségekre), és gyomorideget kapok már attól is, ha rágondolok, hogy egy négynapos hosszú hétvégét, mint a mostani, együtt kell töltsek az asszonnyal. Az öngyilkosság gondolata napi szinten felmerül nálam a semmirevaló házasságom miatt. A mai nők többségében nincs semmi, de semmi, ami miatt érdemes lenne keresned a társaságukat, vagy törekedned kellene egy párkapcsolatra. (Nem, nem vagyok meleg, látens meleg sem, amit az előbb írtam, az tény.) Ismétlem semmit de semmit nem nyersz egy párkapcsolatból, mert a mai nő az első adandó alkalommal kihasznál és tőrt döf a hátadba.


Azt javaslom, hogy csinálj, amit szívesen csinálsz, számítógépezzél, vagy akármit, tanulj, szerezz egy jó állást, hogy legyen pénzed. Ha pedig szexhez támad kedved, menj el egy fizetős lányhoz és kész. Vannak csodaszépek is, nem csak útszéliek.


Két link a témában, ha jól tudsz angolul:

[link] (itt érdemes a többi cikket is elolvasni)

[link]

2011. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!