Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el hogy beteg...

Hogyan mondjam el hogy beteg lettem? Már fogytam 20kg-ot. Mindenkinek feltűnt Annyira jó érzés hogy dicsérnek, és mindenki elismerő pillantást vet rám.

Figyelt kérdés
De azt nem látják hogy keményen edzek, közbe nagyokat eszek és utána hánytatom magam mert lelkiismeret furdalásom van. Közben szedek egy csomó cuccot is... Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. nov. 1. 18:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Az utolsó válaszolónak:

Erre egyszerű a magyarázat. Az anorexiásoknál a testképzavar a magyarázat, ugyanis ők normál testalkattal kövérnek látják magukat, így egészséges étrenddel már nem tudnak fogyni, nincs miből... ezért jön az éhezés.

A bulimiásoknak pedig nincs önuralma, és akaratereje, pont ezért esznek (vagy zabálnak) majd hánynak... nincs elég önkontroll sem az egyik sem a másik abbahagyására.

2011. nov. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Cppxy! válasza:

Na, én meg máshogy vagyok. Sovány. Viszont a testvérem ugyanúgy duci, és ő pedig egy ideig hánytatta magát, majd mikor vékonyodni kezdett a haja, és hullott ki ezerrrel, megrémült.

Nem tudom, ki írta, de akkor ha ezt folytatod, elbúcsúzhatsz a fogadtól, és a zabálástól is.

Ha fogyni akarsz, ne hánytatsd magad, hanem keress olyan termékeket, amikben kevés szénhidrát és cukor van.

Apukám cukorbeteg, és mielőtt kiderült volna, duci volt. Most meg csontsovány.

Szerintem diétázz, és gondolj olyan kajákra, amitől még a gondolatától is undorodsz, és mikor enni szeretnél egyél olyat. Le fogsz szokni az evésről.


Sok sikert!

Cppxy!

2022. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!