Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucinációk ellen jó módszer?

Hallucinációk ellen jó módszer?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz. Teljesen spontán szoktam dolgokat látni. Kezdődött egy éve, akkor a végkimerülés határán csukott szemmel nyomást éreztem a mellkasomon, felnézve pedig egy oszló női tetemet láttam a mellkasomon ülni...Mostanában sokszor megijedek. Egyik este beszélgettem valakivel, és kb. felsikítottam, mert hangos volt a zene, és egy árnyékot láttam, azt hittem anyám, de nem volt ott semmi. A sötétben is szoktam látni dolgokat elalvás előtt. Gyógyszert szedek (Frisium) 3. napja, esetleg ez segíthet hogy ne hallucináljak? A pszichiáter aki vizsgált Incubus-t írt a lapomra.(lidércnyomás) Mit tegyek? Egyre durvább hallucinációim vannak. Kiborít.


17L


2011. nov. 5. 08:52
 1/3 anonim válasza:

Az a furcsa hogy a hallucinációid mind bizonyos tipusuak.Pont olyanok mint azok amiket már sokszor hallottam.Nekem soha nem volt ilyen tapasztalatom,de akikkel beszéltem azok szellemekkel kapcsolatos élményeiket irták le igy. A mellkasi nyomas ,fulladás az teljesen tipikus.Ezt sokszor hallottam hogy arra ébredt az illető, hogy egy szellem ül a mellkasán. Egyikőjük sem hallucinál semmi egyebet és ezek is elmúlnak idővel.

Nem vagyok pszihiáter sem ezoterikus szakember vagy spiritiszta csak sok helyen éltem ,sok emberrel ismerkedtem meg életem során. Általában az ilyen jellegű problémák el múlnak idővel. Semmiképpen nem akarlak lebeszélni pszihologusi vagy pszihiátriai szaksegitségről,

még akkor sem ha esetleg természetes vagy ezoterikus magyarázata van a látomásaidnak, mert még ha igy lenne akkor is sokat segithet a szakember. Azt gondolom ,hogy ha vannak is szellemek akkor is azoknak árthatnak esetleg akik valamilyért pszihologiai vagy idegrendszeri szempontból valahogy sebezhetőek.Bármi is legyen a magyarázat a látomásaidra mindenképp fontos egy minden szempontból egészséges életvitel,külső,belső tisztaság.

2011. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Hat abbol amit ide irtal szerintem szellemek alnak a hatterben! Nemtudom hiszel e az ilyen dolgokban de 98% hohy ez van a hatterben! Eleg ritka az ennyire intenziv dolog, alom kozeli allapotban velem is megesett hasonlo dolog! Nezz utanna a neten! Javaslok egy oldalt: www.szellem.com

De ha beirod a google be sok hasznos informaciohoz juthatsz! Eleg durva amit irtal, javaslom ne halogasd sokaig ezt a dolgot!

Milyen gyakran vannak latasaid?

Ha nem hiszel ezekben a dolgokban es megbantottalak, bocsi!

: D

Udv: Reny

2011. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már nem hiszek ezekben. A japánok leírták az incubust (az boszorkányt jelent), annyi a lényege hogy félálomban az ember egy ronda nőt láthat a mellkasán ülni. Sima lidércnyomás, voltam vele pszichiáternél, szedek gyógyszert, megszűnt. Rémálmaim sincsenek már, az utolsó hallucinációm kb. 3 hete volt. Régen hittem ezekben a dolgokban, de már két lábbal a földön járok. Először én is azt hittem, hogy biztos valami paranormális izé, de ugye mivel a tünetek incubusra utalnak 90%-ban, és a gyógyszertől megszűntek, nyilván nem "szellem" állt a háttérben.
2011. nov. 7. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!