Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki folyton csak álmodoz...

Ha valaki folyton csak álmodozik és "álom világban" él és ezt mondjuk évekig csinálja akkor abba bele lehet őrülni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 17:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
El fog múlni. Valahol olvastam, hogy ebben a rossz állapotban csak az a jó, hogy tudod hogy lesz jobb is ennél:) Hát holnap vagy holnapután jobb lesz:) (Vagy akár 1 óra múlva:))
2011. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, igazából már több éve így érzem, és bár nem töltöm a napjaimat a sarokban zokogva miatta, azért nehéz. Kb. 1 éve elhatároztam, hogy tényleg változtatok ezen, de nem sok minden jött össze azóta. Azért nem adom fel és próbálkozom, hátha jobbra fordulnak a dolgok...
2011. nov. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Állj a dolgokhoz pozitívan. Én is így vagyok vele. Remélem nem jön elő megint ez a nagyon rossz érzés:S Majd lesz valahogy:)


Nyomok egy zöld kezet csak úgy neked:D Máris lesz ma este egy pozitív dolog:D

2011. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Köszi, tőlem is kaptál egyet :)
2011. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki folyton csak álmodozik és "álom világban" él és ezt mondjuk évekig csinálja akkor abba bele lehet őrülni?"


Megőrülni nem lehet benne. Két szélső eset lehetséges. Az egyik lehetőség, hogy az "álomvilágban élésed" hasznosul valamiben, pl. műalkotássá alakítod a képzeleted termékeit. A másik lehetőség, hogy erre nem vagy képes, és inkább csak gátol a fantáziálás a való életben, így lemaradsz az életről. Köztes esetek is lehetségesek.


Kisebb-nagyobb mértékben minden ember álmovilágban él, ez önmagában nem jó vagy rossz, hanem az a kérdés, hogy hogyan viszonyul a valóságos életedhez.

2011. nov. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Voltam, mikor rá kellett ébrednem, hogy az a világ nem létezik, depresszióba estem, azóta csak romlott a helyzet.
2012. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!