Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MEG FOGOK ŐRÜLNI? ennek nincs...

MEG FOGOK ŐRÜLNI? ennek nincs értelme

Figyelt kérdés
mi a f*sz lehet már? HÓNAPOK ÓTA úgy érzem magam mint aki nem is él a világban. bármi történik, nem változtat semmin. megállás nélkül azt érzem mintha folyamatosan álmodnék. mintha az egész eddigi életem meg sem történt volna. mintha nem is a valóságban lennék. közben elképesztően depressziós vagyok, egyre jutottam: hogy az életemnek nem volt és nem is lesz értelme és esélyem sincs rá mivel meg fogok őrülni. gondolom én. gondoltam már pánikbetegségre, skizofréniára, deperszonalizáció/derealizációra. mult hónapban lettem 18 és ez csak rosszabb lett. azóta már nem hiszem el hogy én valójában élek. és képtelen vagyok normálisan élni.
2011. dec. 2. 21:12
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Kivánjuk,h mihamarabb meggyógyulj! Boldog karácsonyt!
2011. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Ez a pánikbetegség illetve generalizált szorongás tünete, még ha konkrét rohamok nincsenek is, nekem is ugyanez van, járok szakemberhez, és szedek antidepresszánst kb 1,5 hónapja, ennek a kettőnek a kombinációja segít elindulni a megoldás felé,mert a probléma nem a megőrülés veszélye hanem a rengeteg megoldandó élethelyzet ami elől egyszerűbb elmenekülni és kreálni egy másik problémát amivel lehet foglalkozni, elmélyülni benne...sok sikert a megoldáshoz!
2011. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
te drogoztál már életedben? Tudod, lehet hogy egyszerűen annak jött ki így a hatása, még ha nem is mostanában téptél.
2011. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
ez értelmes volt utolsó -.-"
2011. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
lehet hülyeségnek tűnik, de ugyan nem valószínű, nem is zárható ki az utolsó kommentelő feltevése. Mert lehet ilyen hatása a drogoknak.
2011. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:
Értem a helyzetedet és ha nem szeretnél orvoshoz menni, akkor tudom ajánlani a 116 111-es számot esetleg. Bár tulajdonképp gyerekeknek van de 24 éves korig bárkivel beszélgetnek. Ingyenesen hívható és se részletes számlán se híváslistán nem mutatható ki hogyha hívtad. Igazából ők nem fognak segíteni csak meghallgatnak és esetleg tanácsot adnak h mit tehetnél, de szerintem akkor is jó azért ha vkinek elmondhatod, nagyon megértőek, igazából ez a munkájuk h azok legyenek... Lehet h segíthet. Amúgy ha nem akarsz be sem kell mutatkoznod, vagy elég ha csak a keresztnevedet mondod meg... Szerintem egy próbát megér. (De egy huzamban max 40 percet lehet csak beszélni)
2011. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
Ha rákeresnél: www.kek-vonal.hu (előző vagyok)
2011. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Hallottam már róla ,hogy drog is okozhat ilyet. De ezt az én esetemben nem tartom valószínűnek. Nem azt mondom ,hogy még ostoba koromba nem éltem ilyennel, de hogy okozhatná? Mármint ha az okozta volna akkor azt hogy lehetett volna kideríteni? Vagy mi rá a gyógymód? Vagy attól ,hogy valaki könnyű drogot használt 1-2x attól már megőrül? Csak nem...

Most kiemelem a kérdést hátha jönnek még válaszok.

egyébként előreléptem az "ügyemben" de még nem írok semmit amíg nem lesz biztos a dolog.

2011. dec. 16. 20:32
 29/48 anonim válasza:
úristen, ezt a kérdést akár én is írhattam volna..szóról szóra..dettó.
2011. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

a drog párszoros használata semmiképpen nem, max ha ennyire gyenge vagy akkor talán nem tom :/

fiú vagy vagy lány?

2011. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!