Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor a boldogság szele...

Amikor a boldogság szele megcsap megrettenek? Valójában fáj a szeretet? FONTOS

Figyelt kérdés

Régen nagyon régen voltam pánikos ..de erős akarttal legyőztem ennek 10 éve ..


Most viszont ..olyan sok erős érzelmi behatás ért ..sok változás is leginkább érzelmileg az életemben.


A hétvégén majdnem mentő vitt el egy bev kp-ból mert annyira rosszul lettem, szédültem és majdnem elájultam (igaz ,nem tudtam enni egész nap + a családom kutyája is aznap halt meg)Azóta is feszült vagyok nagyon .


Érzelmileg megérintett egy fiú közeledés is ..és a bizonytalanság is frusztrál ..-de néha mintha nagyobb félelemmel töltene el annak lehetősége h mi egy pár alkossunk esetleg ..


Voltak szép kapcsolataim korábban ..de hasonlót mint Ő iránta csak egyszer éreztem korábban ..egyszerűen ..nagyon félek :(


Csak fogalmam sincs igazándiból mitől -Mindentől ?! nem tudom .. ha nem koncentrálnék rám jönne a remegés is olykor)

Valaki ?ha tud írjon ,nagyon köszönöm !!


2011. dec. 5. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem legyőzted, hanem csak elfojtottad magadban? Mindenesetre nekem úgy tűnik, hogy elég durván szét vagy esve, szerintem inkább egy szakembertől kellene segítséget kérned.
2011. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fanta ***** válasza:
Ha nem eszik,még az egészséges ember is rosszul lesz!Ha szereted a fiút,miért ijedsz meg?Próbálj meg csak a jelenben lenni,ne kombinálj előre("mi lesz,ha párt alkotunk?")ha igazán tetszik,hagyd,hogy sodorjanak magukkal az események,örülj minden pillanatnak!Ha pozitívan gondolkodsz,akkor az a fiúnak is tetszeni fog!
2011. dec. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hasonlót szoktam én is átélni,de nem ilyen komoly szinten.De ez azért van, mert az ember fél attól,hogy ha valakit megszeret,azt elveszítheti,fél a csalódástól és a kudarctól.De rájöttem,hogy ennek semmi értelme.Az ember egyéni hibáit nem követheti el helyette senki más,csak ő maga.Egy próbát pedig minden megér.Tudom,könnyű ezt így mondani,de vesd bele magad...ha közeledik feléd,tetszik,egy próbát megér.Sokkal rosszabb lesz később amiatt rágni magad,hogy miért nem tetted meg ezt vagy azt...Lásd mi sül ki belőle.(H megpróbálod,veszíthetsz,ha nem próbálod,veszítettél)Te írod a jövődet...ne pocsékold el a félelmekre:)Mindenki fél valamitől.Csak ne engedd, hogy az irányítson.Egyébként egy szakember,(kineziológus-->voltam,és segített a blokkokat feloldani---,piszhológus) segíthet a probléma megoldásában.Szerintem a világon mindenkinek járnia kellene pszichológushoz...


Bocsi, ha haszontalan volt a válaszom,de úgy éreztem írnom kell.

2011. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek: szakember kézre kéne, hogy kerülj, de gyorsan.

Inkább még ma, de holnap reggel is jó lesz.

2011. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!