Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitol kerjek segitseget es...

Kitol kerjek segitseget es hogyan? Orvos is csak ennyit tesz?

Figyelt kérdés

Nagyon szepen kerem adjatok tanacsot mert mar nem tudom kitol kerjek vagy mit csinaljak.

Fiatal lany vagyok es kulfoldon elek. Depresszios vagyok mar regota. Elmentem a haziorvosomhoz es felirt gyogyszert de nem kuldott pszichologushoz, amit nem ertek. Azt mondta a pszichologusom is csak a gyogyszert irna fel nekem. Ez viszont nem segit rajtam. Hogyan ertessem meg hogy nem csupan hisztibol mentem el hanem komolyan segitseget kerek tole. vagy ne is varjak segitseget egy orvostol?

senki nem vesz komolyan...??????


2009. máj. 17. 03:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
15.46-os vagyok. Most hogy elolvastam az előző három kérdésedet is, arra gondoltam, hogy magányos vagy.Miért mentél ki Angliába? (Ez nem szemrehányás, hanem érdklődés)Most ebben a váságban nem épp praktikus, de ha biztosan lehetne tudni, hogy lesz itthon munkád (a nyelvtudás mindenesetre már jó kezdés), akkor hazajönnék, hiszen itthon vannak a szüleid, a volt barátaid, ismerőseid, az anyanyelved, az otthonod, viszont nincs itt a zűrös testvéred, aki csak gondot okoz. Ott állsz kint fiatalon (nemrég nőttél ki a gyerekkorból) egyedül az idegenben. Már csak ez is okozhat depressziót. Mit dolgozol?
2009. máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elolvastam amit belinkeltél.Sajnálatos dolog.Ha szereted a munkádat és ott nincsenek gondok,akkor azon a téren rendben vagy!Szerintem nem veled van a gond,hanem a testvéreddel.Őt kéne helyreigazitanod,de rendesen!Ha ennyire tönkre teszi az életedet,akkor nem neked van szükséged gondozásra,kezelésre,hanem neki!El kellene döntened,hogy a testvéred agybaját vállalod-e magadra vagy külön útra térsz,hogy a te életed rendeződjön!Veled semmi baj,csak túl a sziveden viseled a tesód sorsát,még ha nem is ismered be és nem mered felügyelet nélkül hagyni.Ez nagy teher,mert nem vagy az anyukája,hogy a rossz dolgait a válladon cipeld!Csak azt tudom mondani,hogy éld a saját életed,dolgozz és épitsd ki a saját kapcsolataidat!Ne félj az emberektől,mert nem esznek meg!Az emberek között is vannak jók és rosszak,de nem kell velük törődni!Sok sikert és sok szerencsét!

2009. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én csak annyi tanácsot tudok adni hogy ne légy öngyilkos.

Gondolj a szüleidre barátaidra, de főleg szüledidre! Ha gyerekük öngyilkos lessz azzal végleg tönkre megy az életük. láttam már rá példát! Sosem fogják tudni feldolgozni a dolgot. Már csk miaattuk is tarcs ki egy kicsit, és menj el pszihológushoz, lehet olyanhoz is menni amit ingyenes!


Ha valami meghal fiatalon (baleset, betegség miatt) azt eltudják fogadi a szülők (igaz nehezen), de ezt nem!

2009. máj. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyere haza bébi, mert ami elől Angliába menekültél, itt maradt. Keresd meg.Ne fuss tovább.
2009. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

szeretek mar itt elni, mar megszoktam. nekem mar otthon lenne fura meg idegen.

Most kialakuloban van egy pasival es egyebkent kicsit jobban erzem magam. tenyleg probalok pozitiv maradni. a valaszokat koszonom. ugy vettem ki hogy azt tanacsoltatok ne is menjek tovabb orvoshoz. most meg jol vagyok bar felek mert mindig visszajon a depim, na de majd lesz valahogy. koszi. puszi

2009. máj. 24. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!