Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is voltak hasonló...

Másnak is voltak hasonló kényszergondolatai?

Figyelt kérdés
Régebben agresszív kényszergondolatok voltak rajtam, mostanában pedig az élettel kapcsolatos "filozofikus" kérdések szoktak gyötörni.. Mindig van valami, ami több hétig nem hagy engem nyugodni, néha már attól tartok, beleőrülök.. Hiába terelem el a figyelmem , sokszor a tudatalattimban marad a téma sokáig..
2011. dec. 18. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nekem ezek teljesen átlagos emberi gondolatoknak tűnnek.
2011. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
füvet kell szívni az ilyen agyalásra. egyébként ha már kényszer, nekem egy visszatérő kényszerességem van, hogy a szekrényben a tiszta ruhákat a már bent lévők alá tegyem, a tiszta poharakat a már bent lévők mögé, tányérokat a már bent lévők alá, stb, hogy first in first out rendszerben mindegyik egyformán használódjon, de ez még a normális határon belül van.
2011. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem drogokra. Így is elég szürreális gondolataim vannak néha..
2011. dec. 18. 12:43
 4/19 A kérdező kommentje:
Első: szerinted normális, ha több hétig egy gondolaton jár az agyam amire nem tudom a teljes magyarázatot? :S
2011. dec. 18. 12:44
 5/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, teljesen normális. Az, aki 4 másodperc múlva már nem foglakozik a témával, az az aranyhal.
2011. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem az egész életem agyalással telik. Fárasztó.
2011. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak komoly válaszokat szeretnék kapni, nem viccből írtam ki a kérdést, mivel zavar a helyzet. (Főleg az utolsó kommentelőhöz hasonlókra értem.)
2011. dec. 18. 18:45
 8/19 anonim ***** válasza:
A korod adna bizonyos támpontot.
2011. dec. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.. (Nem járok bulizni, nem drogozom.. Mielőtt még valaki kitérne ilyesmikre)

Emellett pánikbeteg vagyok, de mostanában inkább ezek a gondolatok aggasztanak..

2011. dec. 19. 11:03
 10/19 anonim ***** válasza:

"szerinted normális, ha több hétig egy gondolaton jár az agyam amire nem tudom a teljes magyarázatot? :S"


Bár én nem az vagyok, akitől kérdezted, hanem egy másik hozzászóló, amondó vagyok: ez normálisnak mondható, ám keveslem. Nem mondott hülyeséget, aki megjegyezte, hogy akár egész életen át gondolkodik (és érdemes gondolkodni) adott dolgokon.

2011. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!