Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax vagy Frontin gyógyszerek...

Xanax vagy Frontin gyógyszereket szed az illető 6 éve, itallal napi 4-6 mg-ot. Le tud szokni róla, vagy ez sírig tartó veszedelem?

Figyelt kérdés
A kérdés nem könnyű, hogy miért? Mert már függő, ...
2011. dec. 21. 00:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
NEGYVEN DARAB XANAX-OT?? Még a fele is halálos lehet alkohollal, pláne töménnyel, nemhogy NEGYVEN
2011. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
40x hány milligramm?
2011. dec. 21. 21:38
 13/19 anonim ***** válasza:
az egyik válaszoló írta hogy negyvenet szed a valakije, és töményet iszik rá. Szerintem már a legkisebb kiszerelésből is 40 db alkohollal halálos kimenetelű lenne
2011. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, hogy hány mg-ot!! Mert a 40X0,25(ami a legkisebb kiszerelés) az 10 mg ha jól matekoltam, és az ugyanannyi, mintha 10 db 1 mg-ost szedne! No a lényeg, milyen kiszerelésből szedett a embör!
2011. dec. 22. 14:47
 15/19 A kérdező kommentje:
mindegy....
2011. dec. 22. 15:30
 16/19 anonim ***** válasza:

persze, ezt én is tudom, de

1. ez alkohollal a legkisebb mértékben is borzasztó sok

2. ha valaki ennyit szed, nem hiszem, hogy majd pont a legkisebbet szedi

2011. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Én pánikra szedek rivotrilt de a déli fél szem adagomat már elhagytam, de azt a poklot nem kívánom senkinek."


Én 4 évig szedtem a fél szem rivotrilt. Tovább, mint az antidepit. Először azt hagytam el, aztán a rivót. Szinte észre sem vettem. Valami gond lehetett nálad, ha ennyire megviselt. Leírnád, hogy mi volt az a borzasztó dolog, amit okozott?

Mert ha a pánikod tért vissza, az nem a rivótól volt...

2011. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kopasz55 ***** válasza:
A kérdést nem én tettem fel ugyan, de egy közeli hozzátartozóm nagyon ivott, és szinte egyik napról a másikra leállt az itallal. Nagy volt az öröm, de kiderült, hogy "csak" anyagot váltott.... úgy öt éve szed Frontint, most egy száz szemes üveg úgy egy hétig elég neki... sajnos szóba se lehet hozni a leszokást mert azonnal patáliát rendez. Ha sikerülne rábeszélni az elvonásra, milyen tünetekkel kellene számolnia?
2013. ápr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Folyamatosan kell csökkenteni az adagot!! + Nem ártana mellé egy kis Omega 3 + B6 vitamin!! Hát azt ajánlom kezdje ugy hogy reggel délbe este 1 MG !! 3X1 MG Igy kezdje ez mellé mehet B 6 vitamin + Omega 3 !! Ezzek Javitják a kedély állapotott!!Stressz oldásnak is jó!! Feszültségoldás
2013. ápr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!