Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szüntessem meg ezt az...

Hogy szüntessem meg ezt az idegesítő, visszatérő gondolatot?

Figyelt kérdés

Pár hete állandóan egy gondolat kínoz, ami szinte mindig, ha egyedül vagyok, előjön...elég fura, nem tudom,hogy mitől jön elő és hogy egyáltalán miért van ilyen gondolatom..de ilyenkor attól félek,hogy megáll a szívem..:$$:(( nagyon kellemetlen és ilyenkor nagyon feszült leszek,napok óta alvászavaraim vannak e miatt(nem egyszer volt,hogy hajnali 3-kor még ébren voltam,és órákig vergődtem éberen..)

Mit tehetnék,hogy többé ne gondoljak erre??Mindig nyugtatom magam,hogy ez hülyeség,egészséges vagyok,és emiatt nem érdemes felidegesíteni magam..de képtelen vagyok kiverni a fejemből:((( Esténként zenét hallgatok,vagy bekapcsolom kicsit a tv-t,már nem tudok mit kitalálni,hogy könnyebben elaludjak..semmi nem használ...mit tegyek??Aki tud lécci segítsen mert állandóan feszült és ideges vagyok,ha ez előjön(már egyre többször..:((),és már nem bírom!!Pszichológushoz kéne mennem?? Dehát ez milyen tünet??Állandóan azon pánikolok,hogy többé nem ver a szívem??o.o


2011. dec. 28. 20:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elég lenne, ha a barátnőddel megbeszélnétek ki mit gondol az esetről.

Nekem van egy elvem: Ami megtörtént azon úgy sem lehet már változtatni, amit meg nem tudunk magunk befolyásolni azon kár rágódni.

2012. júl. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ez már nem kezdődő nekem sok év pánikbetegség után jelentkezett ilyen tünet, hogy nem felejtettem el egy gondolatot és már megőrjített szóval ez para..
2016. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!