Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás, pánik kezelése?

Szorongás, pánik kezelése?

Figyelt kérdés

üdv!


17éves vagyok, és van egy problémám ami nagyon zavar.

ha kilépek itthonról elképesztően izzadok, főleg a tenyerem és a hónaljam, ami elképesztően kínos gyakran.


kb 2éve van ez jelen nálam, nem tudom mi válthatta ezt ki belőlem, de szeretnék megszabadulni tőle, és ismét normálisan élni az életem, idegeségekedés, stressz nélkül.


hogy tudnám ezt kezelni? pszichológushoz, kineziológushoz nem szívesen megyek. meditálás, vagy hasonló segíthet? valaki segítsen, nagyon fontos lenne!


köszönöm


2012. jan. 24. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha csak ennyi van, hogy izzadsz, akkor lehet hogy segíthet a megitáláás IS, de szerintem pszihológus kéne, vagy kitenni magad direkt ilyen helyzeteknek, ami nehéz és majd beleszoksz, bár ezt kétlem hogy egyedül menne.... ha ennél durvább paráid is vannak akkor meg pszichiáter.
2012. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
"csak" ennyi van, nekem ez az állandó jellegű erős izzadás is bőven elég. köszi a választ.
2012. jan. 25. 07:36
 3/3 anonim ***** válasza:

"pszichológushoz, kineziológushoz nem szívesen megyek. meditálás, vagy hasonló segíthet?"


Nem is kell!

Menj el a háziorvoshoz, vagy az iskolaorvoshoz. Persze csak ha szeretnéd magad normálisan érezni. Mert ez még nem betegség. De majd az lesz, ha nem kezeled.

2012. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!