Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusról tapasztalatok?

Pszichológusról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Még soha ne voltam, de már nem bírom, annyi a gond, muszáj elmennem. Tudja valaki, hogy ez kb hogy zajlik?

19/L


2012. jan. 31. 19:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó! Köszönöm a segítséged, legalább tudom, hogy velem egykorúval is megesik az ilyen. Barátomon kívül, senki még észre se vette, hogy valami nem stimmel velem. :/


Amint tudok, egyeztetek a pszichológussal, sürgősen kell a segítsége, csak eddig nem mertem elmenni. De most megerősítettek abban, hogy igenis van értelme.

2012. jan. 31. 21:33
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem segített. Bárkivel elbeszélgettem volna, ugyanannyit ér. Gondolom van jobb is...
2012. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

SZTK rendelésnem kerül pénzbe...mert írta valaki, hogy ennyi pénzért...

Szerintem nincs veszteni valód, ha megpróbálod! Én egy idő után úgy megszerettem ezeket a beszélgetéseket, hogy rossz érzés volt az utolsóról eljönni, de a pszichológus tudta mikor vagyok már jól és nem javasolt több alkalmat, de ha úgy adódna visszamehetnék. És a mindennapokban is érzem, hogy jót tett. Amikor valami krízisbe kerülök azóta, néha bevillan, mintha ott ülnék és elmondanám neki a problémát. Ez szokott segíteni, beépítettem magamnak.

Egy korábbi válaszoló 23N

2012. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!