Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet még valaha hosszú hajam?

Lehet még valaha hosszú hajam?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve kiderült, hogy rákos vagyok. Már fél éve befejezték a kemoterápiát, de az összes hajam kihullott :(

Lehet-e még hosszú a hajam? Olyan derékig érő? Amikor kihullott körülbelül néhány centivel hosszabb volt mint egy vállig érő haj. Volt már derékig érő hajam 2 éve, de aztán meg tetszett a kleopátrás fazon és levágattam. Aztán elhatároztam, hogy újra megnövesztem derékig. Aztán derült ki a bajom. Mint már mondtam váll alatt volt a hajam úgy 10-15 centivel amikor kihullott, de engem az a kérdés is foglalkoztat, hogy derékig megtudom-e újra növeszteni. Sokan meglepődnek amikor mondom, hogy megnövesztem újra, meg mondják miért nem tartom meg röviden. De én nem szeretem, újra hosszú hajat akarok

18/L.


2012. febr. 10. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, visszanő, csak nem fog gyorsan menni :) De állítólag még erősebb is az "új" haj.
2012. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet derékig érő hajad.
2012. febr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. :-)
2012. febr. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jaj de jó :) Kicsit féltem, hogy nem mert azt mondták, hogy rosszabb a haj szerkezete kemó után. Azt gondoltam, hogy azért 2-3 év körülbelül, de a lényeg hogy lehet.

Köszönöm a válaszokat

2012. febr. 10. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet, de 2-3 évnél azért biztos, hogy több lesz a derékig érő haj elérése:/ 1 hónapban pár mm-1cm között nő a haj.
2012. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ,lehet még hosszú hajad . Csak sok idő még megnő derékig, sok-sok türelem kell hozzá.

Nekem lassan 2 éve ,hogy kihullott a kemotól a hajam de már alig várom,hogy megint hosszú hajam legyen . Nekem is mondják ,hogy milyen jól állt a rövid de én inkább növesztem. Most nekem is olyan kleopátrás frizurám van de már a nyarat várom ,hogy összefoghassam. Olyan akarok lenni mint régen ,a rövid hajam csak emlékeztet a borzalomra amit átéltem .

Sok türelmet a haj növesztéshez !!!!!

2012. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy megnő, újra. Nekem az egyik közeli ismerősöm, hasonlón ment át mint te, és erősebb a haja, mint valaha.
2012. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor jó :) megkönnyebbültem :)

ÉS Nina én is így vagyok ezzel :) Már nagyon várom, hogy megnőjön újra

2012. febr. 14. 10:47
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Minimum 3 évedbe fog telni, de lehet.
2012. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!