Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha utálom a...

Mit csináljak ha utálom a személyiségemet?

Figyelt kérdés

Minden egyes, legapróbb részletét gyűlölöm. Gyökerestől kellene megváltoztatnom, de nem olyan könnyű. Se pénzem, se energiám rá. Senki sem segít. Utálom hogy unalmas vagyok, és ahhoz hogy ne legyek unalmas kellene pénz, de nincs. Utálom hogy nincs miről beszélnem, szófukar vagyok, emiatt a barátok és barátnő szerzés sem megy, pedig már volt lehetőségem. Utálok mindent ami én vagyok...


Nincs pénzem se pszichológusra, se pszichiáterre, se drogokra..


2012. febr. 25. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
állami pszichiáter? Tudom, hogy nem sokat ér, de azért megpróbálhatod
2012. febr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ne kívülről várj segítséget.Saját magadat te tudod a legjobban diagnosztizálni,és minden emberben van öngyógyító képesség.

Miben szeretnél változni és milyen szeretnél lenni?

Lehet,hogy alapból ilyen a természeted,hogy ilyen szófukar vagy.Ha nem gátlásosság miatt vagy ilyen,akkor el kell fogadnod magad.


Én is szótlan vagyok,de én már elfogadtam magam és nagyon jó érzés!

Csak akkor beszélj,ha van miről,soha ne erőltesd!

2012. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem pénz kérdése, hogy unalmas vagy-e vagy sem.

Közhely, amit mondok, de igaz. Magadban kell keresned a megoldást. Zárójelben megjegyzem, még ha pszichológushoz is járnál, ő is ugyanezt mondaná. Droghoz még véletlenül se nyúlj, mert akkor utálnád magad igazán!!!!

A szófukarság nem ritka, sok embert ismerek, akik nem beszélnek sokat. Nincs ezzel semmi gond, higgy nekem.

Szerintem bátortalan vagy csak. Olyan meg nincs, hogy semmiről nem tudsz beszélni. Mivel semmit nem tudok rólad, nehéz okosakat mondani, de biztosan érdekel téged is valami. Sport, filmek, zene, fényképezés, könyv, stb. Vagy bármi, ami eszedbe jut, már téma.

2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
meditálj, relaxálj néha...
2012. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem javasolnám, hogy megpróbáldd megcsinálni magad. Nagyon veszélyes vállalkozás, csak becsapod magad, és a környezetedet. Inkább próbáld elfogadni, hogy ilyen vagy, hidd el, így is értékes vagy, és vannak, akik így szeretnek, ahogy vagy! Minden ember egyszeri és megismételhetetlen,te is! Egy tanult viselkedési forma semmiképp sem segítene rajtad. Csak lenne egy álarcod, ami előbbvagy utóbb úgyis leesne rólad. Ha pedig okult praktikák után nyúlsz, az olyanszellemi erőkkel hoz kapcsolatba, amelyektől akkor sem tudsz szabadulni, ha nagyon szeretnél!
2012. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

okkultizmus jeee


a mondat, ami annyira közhelyes, hogy Minden ember egyszeri és megismételhetetlen,te is! marhára silány vigasz, csk én érzem így?! :/

2012. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!