Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Mit tegyek?

Ez depresszió? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi van velem mostanában, de semmi, tényleg semmi nem érdekel. Híztam 6 kilót az elmúlt 3 hónapban, régen már egy kiló miatt is szomorú voltam, de most ezzel a 6-tal sem foglalkozom, folyamatosan csak zabálok. A suli sem érdekel, sosem tanulok, régen 4-es, 5-ös tanuló voltam, most olyan 3-as, mert semmi motivációm a tanuláshoz, nincs jövőképem, az sem érdekel, mi lesz belőlem.

17/L


2012. márc. 5. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Keresd fel az iskolaorvost!
2012. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért csak vigyázz! Ezek a dolgok néha irányithatóak,először is próbálj erőt venni magadon.Vizsgáld meg jól hátha van valami ami érdekel... FONTOS! Ne akarj depis lenni!! ...tapasztalat.. (ha valakinek egyhangú az élete,és nincs emiatt fel dobva..még nem betegség..)
2012. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csimi88 válasza:
Talán van a hátterben egy kis szerelmi bánat is? Én is átestem ezen a "depis" időszakon, de mindig jött valami az életemben, ami továbblendített. Fel a fejjel, ha van kedved, írj privit.
2012. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!