Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem? Ez depresszió?

Mi lehet velem? Ez depresszió?

Figyelt kérdés

Fura állapotban vagyok. Egyik pillanatban énekelek és táncolok a másikban fulladozva sírok és mag akarok halni. Kimerült vagyok, hiába alszom 7-8 órákat, úgy ébredek mint aki semmit nem aludt. Már nem megy a tanulás, hiába tanulok ehy doga elött 3 órát otthon, odaülök leblokkolok és semmi nem jut eszembe. Egyre gyakrabban besokallok és remegek meg sírok. 3 hónapja rendszeresen vágdosom a csuklómat.. És egyre több olyan dolgot csinálok amitől megijedek. Anyukám olyan abszúrd dolgok miatt köt belém, amin régen röhögtem volna. Ma annyira felhúzom magam rajta, hogy elkezdek üvöltözni, rúgdosódni csapkodni,m falhozvágok, eltörök dolgokat. Fölöslegesnek és tehernek érzem magam.

Mi bajom lehet? Már nem akarok élni...



2012. márc. 6. 05:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ülj le a szüleiddel és mondj el nekik mindent. Ha nem szívesen fordulsz hozzájuk, akkor keress fel egy pszichológust akivel beszélhetsz a problémáidról, vagy szólj az egyik tanárodnak ha van olyan akiben megbízol.
2012. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részben én is ilyen vagyok :/Egy cipőben járunk kicsit. Belinkelem, hátha te is felfedezel valami hasonlót, és ha írnak választ, akkor hasznodra válik. (:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__2..

2012. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!