Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nagyon gyenge nyugtatót...

Valami nagyon gyenge nyugtatót, esetleg valami gyógynövényen alapuló nyugtatót tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Azzal a lényeg , hogy ne aludjak el tőle , meg ne legyek tőle fáradt , kába , de azért nyugtasson is, mert forgalom vizsga előtt lenne rá szükségem. Már kétszer nem sikerült ,az idegeskedés miatt , a harmadik előtt muszáj valami ilyen bevennem , mert egyszerűen annyira ideges vagyok , hogy remeg a lábam a kuplungon.

Köszi.


2012. márc. 15. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Valeriana
2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Valeriánát próbáld ki,gyógynövény és patikában lehet kapni recept nélkül.

De már előtte próbáld,ne a nagy napon először.

2012. márc. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)


És esetleg Sedacur Forte? Vagy az nem jó?

2012. márc. 15. 12:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Amit ajánlottátok , megnéztem a betegtájékoztatóját , és ez van rajta.:


A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Mivel a készítmény szedésekor figyelme, ébersége csökkenhet, ezért a szer alkalmazásának első szakaszában - egyénenként meghatározandó ideig - járművet vezetni vagy baleseti veszéllyel járó munkát végezni tilos. A továbbiakban a kezelőorvos egyénenként határozza meg a tilalom mértékét.

2012. márc. 15. 12:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor visszavonva. Jól tetted, hogy megnézted. Esetleg autogén tréning, relaxáló zene...
2012. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nerwenpflege! Kicsit büdi, de nagyon jó!
2012. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Hova-val mentem át:D de a Sedatif Pc is bevált nekem
2012. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!