Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vonzódunk a Hannibal...

Miért vonzódunk a Hannibal Lecter féle szörnyekhez?

Figyelt kérdés

2012. márc. 21. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg jó kérdés. No, miért is?
2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én speciel nem vonzódom.
2012. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát hozzá én se:D Lisa az Észvesztőből már sokkal inkább:D


Azzal magyarázzák az okosok, hogy akik antiszociális személységzavarban szenvednek egyrészt azt hangoztatják, amit hallani szeretnél, hogy így szipolyozzanak ki, mellesleg nincs bennük semmilyen gátlás, fék, ami sokak életét nehezíti és simán csak elbűvöl a "lazaságuk".

2012. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár én is olyan könnyedén irányíthatnám a környezetemet, mint ők.
2012. márc. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ő nem szörny :)csak egy érdekes ember
2012. márc. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért? Vonzódunk?
2012. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező, Hannibal Lecterhez legjellemzőbb tulajdonsága az, hogy eszméletlenül intelligens és művelt, és van egy nagyon kifinomult, arisztokratikus személyisége.

Ebből kifolyólag azon emberek számára, akik kedvelik az intelligens emberek társaságát (és általában önmaguk is műveltek és intelligensek) Hannibal egy nagyon is szimpatikus karakter. Továbbá ha valakinek van egy kis agya azt is észre fogja venni, hogy Hannibal a gyilkosságai során meglehetősen válogatós és az alapvető célja egy jobb világ létrehozása, persze ami számára jobb világ, az nem feltétlenül egyezik az átlagember elképzeléseivel. Viszont azon emberek számára, akiket önnön hiányosságaik miatt frusztrálnak az intelligens emberek, és kisebbségi komplexusuk lesz az intelligens emberek közelében Hannibal rendkívül unszimpatikus. Mint tudjuk az emberek jó 80%-a ostoba gyökér, tehát ebből kifolyólag a társadalom nagy részének Hannibal Lecter csak egy elmebeteg sorozatgyilkos.

Továbbá azt sem szabad elfelejteni, hogy Hannibalt Sir Anthony Hopkins alakítja, akinél kevés magával ragadóbb színész létezik.

2012. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bírom a tagot :D!
2012. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is csípem :-)
2012. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!