Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lenne esetleg olyan aki...

Lenne esetleg olyan aki hasonló (öngyilkossági) tudattal küzd mint én? És beszélgetne is velem erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok,gondoltam egy próbát talán még én is megérek ezért írok ide nektek! Magamról annyit, Régóta depresszióban élek,és testi betegségem is van,amiről senki nem tud,és valahogy azt érzem ezt jobb is lesz akkor megtudniuk mikor már nem leszek! Régóta nincs senkim,csak a sötétség leple..Rengeteg mindenben változtam és csak rossz irányban ilyenekre gondolok (metáltene,chat,stb) Emiatt akiket kedveltem mind eldobtam szinte.. már-már csak köszönő viszonyban vagyunk úgymond!Emberek közt kínosnak érzem magam,reszketek ha közéjük kell mennem...Ha kemény metál zenéket hallgatok és chatelek(többnyire sokszor másokat megbántok)illetve van egy lány akit nagyon kedvelek,mint barát de vele meg mindig nem tudok beszélgetni sajnos!DE ilyenkor kicsit jobban érzem magam .. Kérdésem annyi VAN ÉRTELME EZÉRT ÉLNEM???

kérek mindenkit csak értelmes emberi hozzászólást írjon!

21/F


2012. márc. 23. 09:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen ez hosszú folyamat leforgása alatt történik... nálam már így megy ez 1 éve, és már csak 1 azaz EGY dolog miatt élek az a nagymamám..neki nem okozhatok fájdalmat :'(
2012. jún. 12. 15:18
 12/12 Lin71 ***** válasza:

Akkor szerintem Te még élni akarsz, mert van valami, amiért úgy gondolod, érdemes maradni. :)

Ez mindenképpen jó. :)


A legtöbb "elkövető" nem feltétlen gondol erre. Nem jut eszébe, mi lesz -azután-... mert nem gondol rá, őt az már nem érinti, "neki akkor már mindegy lesz".

A legtöbb önpusztító kísérlet a tavaszi-nyári időszakra jellemző, az idegrendszerre gyakorolt hatása miatt.

Az én városomban is az elmúlt egy hét alatt két halott volt, az egyik rokonom munkakörébe beleesik, ő tájékoztatott a "melegfront" hatásairól.


És az is jellemző, hogy "előkészítik" a terepet.

Csomókötési technikák után keresgélnek, gyógyszerek káros hatásairól tájékozódnak, biológiai folyamatok után néznek (pl hogy mi megy végbe a szervezetben, ha valaki úgy dönt éhen hal)... stb

2012. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!