Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem, ez normális...

Mi van velem, ez normális egyáltalán?

Figyelt kérdés

Folyton gyengének érzem magam, félek a tömegben, és nem igazán szeretem az emberek társaságát...(ez változott mióta középsuliba járok).

Minden nap van velem olyan, hogy nem önszántamból, hanem ,,csak úgy" beugranak olyan gondolatok, hogy leszakadnak a végtagjaim, megsérülök, erősen vérzek. Ez miért lehet?

Ha valaki azt mondaná, hogy biztos horror miatt, nem hiszem, mivel bár én szeretem a horror filmeket, nem ilyen betegesen, hogy ezen jár az eszem, és nem is sűrűn nézek ilyeneket.

Valamikor(már több éve) vagdosom magam, úgy 1-2 havonta pár vágást a bal karomra, de nem tudom miért. Köszönöm. :)

16/L



2012. márc. 27. 13:46
 1/2 anonim válasza:
Az a baj ez abszolút nem normális.Az az igazság hogy én is ebben a cipőben járok félig meddig,nem szeretek emberek közé menni és zavart ha egyedül kellett mennem valahova.100% ban megértelek.Neten utánnanéztem és nagyon úgy fest hogy pánikbetegségben szenvedek.Ha esetleg szeretnél erről valakivel beszélgetni cserélhetünk E-mail címet és ott jobban ki tudom fejteni a dolgokat,ha nincs hozzá kedved akkor Jóbbulást.23F
2012. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanezek a bajaim amit a kislány leirt...és nem tudom mitévő legyek

25l

2012. máj. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!