Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit hallhatok? Mi ez a hang?

Mit hallhatok? Mi ez a hang?

Figyelt kérdés

Már feltettem ezt a krédést az egyéb kérdésekbe, de ott nem vettek komolyan, remélem itt kapok valami hasznos ötletet.

Szóval tegnap este éjfélkörül még itt ültem a gép előtt és egyszercsak egy ilyen hangot halottam magam mögül. Először azt hittem, hogy egy üveg nincs jól lezárva és az bugyog, de rájöttem, hogy az mellettem van és hiába csavargattam úgyanúgy volt hang. Időközöbnként jött, olyasmi volt mintha egy csepp leesne a betonra, vagy mikor egy kisállatnak hígabb a széklete és ilyen pukisan jön ki neki. (bocs, de tényleg ezekhez hasonló) nem tudtam megállapítani, hogy pontosan honnan jön, csak hogy mögülem az ágyam körül. mikor felkapcsoltam villanyt nem láttam semmi érdekeset, néztem nem-e ázunk be (panel 5 emeletén lakom). de semmi. annyira megijedtem, hogy utána alig birtam aludni, át mentem másik ágyamra (ami másik oldalon van) és akkor elmúlt. el nem tudom képzelni mi volt ez. valaim állat?? dehát micsoda? nagyon féltem :S lehet hogy megbolondultam?? 2 körül sikerült elaludnom, de háromnegyed 3kor arra ébredtem hogy levagyok izzadva és felriadok. mással történt hasonló??


2009. jún. 16. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Valahol a házban kinyitnak egy csapot vagy lehúznak egy wc-t, a csőrendszerben valahol buborékok vannak és ezek adnak hangot.
2009. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem erről van szó. én is állandóan hallok hangokat. amikor pl fürdök, hallom mintha az ajtó felé jönnének(a létüket hallom) vagy pl a génél ülök és hallom h jöjn vki a másik szobából(ezek akkor vannak amikor egyedül vagyok...) olyanis volt h füdrdök . és pislákol a lámpa aztámn még1x mondtm h cisnáld megint és megint pislákolt:| meg szerintem érzem a szellemeket, agy valami mást de az biztos h természetfölötti a nyakamba, hátamba szoktam érezi. szerintem nembolondultál meg.
2009. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet csak fehér zajt hallottál.
2009. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
mi az a fehér zaj?:D
2009. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lehet idegi alapon is. Stressztől, ilyesmitől is. Viszont aki a szellemeket írta neki is igaza lehet. Ha erről van szó, egyszerűen mondd neki, hogy menj el! És ne félj, ez nagyon fontos.
2009. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én is gondolkodtam az idegi alapon, hogy behaluztam, mert spec holnap érettségizem és eléggé stresszelek..
2009. jún. 18. 09:11
 7/14 anonim ***** válasza:
én vk az aki a zellemeset írta. én ráüvöltök h menyj el és egyre intenzívebb, hangosabb a hang...
2009. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
80%
ha tényleg egyik sem volt azok közül amire tippeltél, akkor valószínűleg egy démon lehetett, ezt az állítást az is erősíti, h féltél, hát, a egyik tevékenységük a megfélemlítés, na de ne menjünk bele... szóval ilyenkor a legjobb amit tehetsz, hívd segítségül Jézus Krisztus nevét, vegyél elő bibliát és kezdd el olvasni, mert attól félnek. (Jézus Krisztus a kereszthalálával legyőzte a gonoszt!!)
2009. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tagadom a szellemek létezését, de mivel katolikus vagyok, ezért én amikor félek, vagy valami természetfölötti dologra gyanakszom mindig imádkozom. Pár perc után minden megint teljesen normális. Én csak ezt tudom ajánlani. Csukd be a szemed, fogd be a füled, kezdj el imádkozni addig amíg meg nem nyugszol.
2009. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a szellemes vok:D nemszeretnék sekit megsérteni, de lehet h a kérdezőő nemmélyen vallásos, és neki nem jön ez be.:D
2009. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!