Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit hallhatok? Mi ez a hang?

Mit hallhatok? Mi ez a hang?

Figyelt kérdés

Már feltettem ezt a krédést az egyéb kérdésekbe, de ott nem vettek komolyan, remélem itt kapok valami hasznos ötletet.

Szóval tegnap este éjfélkörül még itt ültem a gép előtt és egyszercsak egy ilyen hangot halottam magam mögül. Először azt hittem, hogy egy üveg nincs jól lezárva és az bugyog, de rájöttem, hogy az mellettem van és hiába csavargattam úgyanúgy volt hang. Időközöbnként jött, olyasmi volt mintha egy csepp leesne a betonra, vagy mikor egy kisállatnak hígabb a széklete és ilyen pukisan jön ki neki. (bocs, de tényleg ezekhez hasonló) nem tudtam megállapítani, hogy pontosan honnan jön, csak hogy mögülem az ágyam körül. mikor felkapcsoltam villanyt nem láttam semmi érdekeset, néztem nem-e ázunk be (panel 5 emeletén lakom). de semmi. annyira megijedtem, hogy utána alig birtam aludni, át mentem másik ágyamra (ami másik oldalon van) és akkor elmúlt. el nem tudom képzelni mi volt ez. valaim állat?? dehát micsoda? nagyon féltem :S lehet hogy megbolondultam?? 2 körül sikerült elaludnom, de háromnegyed 3kor arra ébredtem hogy levagyok izzadva és felriadok. mással történt hasonló??


2009. jún. 16. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szellemes:D ha félsz tőle és ugy üvöltesz rá, akkor persze h nem megy el:)
2009. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
:D igazad van. de már nagyonidegesítő:D
2009. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ne ordíts, mert az agressziót vagy félelmet jelent. Az pedig neked nem jó. Mondjad, hogy Kérlek menj el, határozottan, ne félelemből.
2009. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Velem is volt hasonló csak én kopogásthalottam az ablakon
2010. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!