Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Tündérhegy Pszichoterápiás...

A Tündérhegy Pszichoterápiás és Pszichoszomatikus rehabilitációs intézet mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szeretnék befeküdni, mert nagyon rosszul vagyok már évek óta, választanom kell, hogy vagy meghalok, vagy élek egy élhetőbb életet...viszont nem tudom az ottani kezelésnek milyen anyagi vonzata van, mert nem igazán vagyunk a top-on pénzügyileg.
2012. ápr. 12. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezelés beutaló és TAJ-kártya ellenében OEP által finanszírozott.
2012. ápr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sanda gyanúm szerint azért nem annyira egyszerű, hogy odamegyek, és szólok a portásnak...

Ha másként nem tudsz informálódni, hívd fel őket telefonon, és kérjél útbaigazítást, hogy mi az előfeltétele, a bekerülésnek?

2012. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

az oldalukon ezt írják:

Felvétel az osztályra:

Előzetes jelentkezés: szombatonként 8 és 11h között az OORI A. (régen: V.) pavilonjában, (saját kezdeményezésre, beutalóval, TAJ-kártyával). A felvétel az előzetes vizsgálat alapján, előjegyzéssel történik.

2012. ápr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az okés, hogy a felvétel hogyan történik, de az, h befeküdjek pl 1 hónapra, vajon pénzbe kerülne?

2012. ápr. 13. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:
hívd fel őket, az a legegyszerűbb.
2012. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kerül pénzbe, ha beutalóval mész, bármeddig kell is ott lenned, ingyenes. Ez biztos.
2012. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Háziorvosi, vagy pszichiátriai beutaló kell?
2012. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pszichiátertől kaptam, de szerintem megkérdezheted a háziorvosodat is, ha alapból nem jársz pszichiáterhez.
2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!