Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ingyenes (internetes)...

Létezik ingyenes (internetes) pszichológus?

Figyelt kérdés

Nem részletezném, de már nagyon ki vagyok készülve, nem bírom tovább végképp. Muszáj pszichológust találnom különben bele se merek gondolni mit fogok csinálni megint... Változtatni akarok mert ebbe bele lehet őrülni.


Szüleimmel van a legtöbb problémám és a pénz miatt idegeskedünk sokat. Állandóan.


Ingyenes pszichológusra lenne szükségem.


Ráadásul vidéken élek, nálunk nincsen rendes pszichológus, ahhoz, pedig hogy elmenjek oda ahol van csak a busz több, mint 5ezer forintba lenne és akkor még a szakember díja stb.


Van olyan akivel az interneten lehet kommunikálni? Régen találtam egy hölgyet (már nem emlékszem a nevére) rendes weboldal volt és csapat. Megnyíltam, írtam neki egy levelet de már eltelt több, mint 1 év és semmi válasz....


Iskolába már nem járok, de nálunk amúgy sem volt soha suli pszichológus. Munkám nincs, nem tudok elmenni privátba, nem tudom kifizetni.


Régen pszichiáter írt fel nekem minden létező gyógyszert de csak jól tönkrevágott, nem is tudom van-e még olyan szervem, ami nem károsodott. Nem kívánok gyógyszert szedni többet. Évekig adtak mindenféle gyógyszereket de vagy nem ért semmit vagy az összes mellékhatás kijött kivétel nélkül. Volt amikor a szivem fájt és nem láttam és szúrt a szemem stb-stb. Szörnyű volt. És azt mondták ne aggódjak, elmúlik. Még folytattam 4-5 napig de akkor már túl voltam a 3. héten szóval... abbahagytam, mert azt hittem megöl.

Maximum nyugtatót lennék hajlandó szedni (mert nem bírom az idegeskedést) semmi ilyen gyilkos gyógyszereket már.

Annak nem jött ki mellékhatása sem. Persze a legjobb lenne ha nem kellene szednem semmit.

De szerintem nekem nem is erre lenne szükségem.


Kérem szépen, aki tud segítsen. Olyat szeretnék akivel lehet levelezni és leírhatom neki a problémáimat nyugodt szívvel. Mert azzal, akinek írhatok 1 levelet aztán 5 mondattal lerendez és viszlát én nem vagyok kisegítve.


Elnézést, amiért értelmetlenül írtam le, remélem nagyjából érthető. Nyűgös vagyok most.


Én is rákerestem az interneten de kifejezetten ilyet nem találtam azért kérdezem.


2009. jún. 19. 05:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
noiportal.hu-n vannak segítők és kérdéseket is tehetsz fel. nem tudom mennyire beszélgethetsz el velük.egy próbát megér.
2009. jún. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
www.orovstudakozo.hu-------teli van orvosokkal,irhatsz nekik.
2009. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is írhatsz,igaz,én nem vagyok pszichológus,de nekem is rengeteg problémám volt anyámmal.Amióta elköltöztem,hála Istennek jobb. Talán tudok segiteni. 28/L

Egyébként minden városban vannak családsegitő központok,ahol ingyenesen lehet beszélni pszichológussal.Háziorvos ad beutalót.Sztem próbáld meg!

2009. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
gyógynövények is vannak amik segíthetnek, nem feltétlenül kell gyógyszer. nézz körül gyógynövények után. Te magad is megfőzheted magadnak a teát például. Keress egy gyógynövényboltot, az eladók szoktak segíteni.
2009. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a 3.vagyok: most jut eszembe,hogy a homepoátiát próbáltad már? Nagyon hatékony módszer,mellékhatások nélkül!Pl.Sedatif Pc
2009. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
www.depresszio.hu
2009. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
22:59-es vagyok megint! Ha akarod lehetek a pszhichológusod, jó emberismero vagyok, szeretek ilyenekkel foglalkozni :)
2009. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Csak mert a területileg illetékes pszichiátriai ambulancián, általában szoktak lenni pszichológusok. És utiköltségtérítés is van, szóval az utazás sem kerül pénzbe.

Amúgy szerintem levélben nem az igazi, sokkal jobb személyesen elmenni pszichológushoz, hiszen, jobban fel lehet mérni a páciens, jobban megismerni, és hatékonyabban segíteni.

2009. jún. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!