Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elfajult szociális fóbia/megfe...

Elfajult szociális fóbia/megfelelési kényszert hogy kezelik?

Figyelt kérdés

Tudom ,hogy el kell menni pszichológushoz , az meg is van de mégis ezt hogy kezelik? Vagy mitől alakul ez ki?

Mert az én esetemben ez már nagyon elfajult. Se család, se oszt. társak se idegenek előtt nem tudok normálisan viselkedni. Úgy érzem hogy bármit tennék meg lennék szégyenítve. És nem igazán tudok senkihez kötődni, anyámékkal semmit nem tudok megbeszélni, ott is játszom magam , és megesett már régen hogy ott aludtam egy lánynál és hiába tetszett , egyszerűen az éjszaka közepén el kellett mennem mert olyan rosszul éreztem magam.

Ráadásul újabban rosszulléteim is vannak , ha nagyobb közegbe vagyok. Ilyen pánikroham szerűség.



2012. ápr. 18. 20:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó:

Nem kell szednem a gyógyszereket, mert meggyógyultam. Segíteni szeretnék, aki elfogadja. Vagy aki még vacillál.

2012. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!