Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha asszem, hogy nem tudom,...

Ha asszem, hogy nem tudom, hogy mit akarok az életben, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy férjem és kisfiam. Velük minden ok, bár néha jó lenne egy kicsit mást is csinálni ( gyesen vagyok itthon).

nem tudom, hogy milyen munkát szeretnék és félek, hogy kisgyerekkel kapcsolatok híján hogyan lesz munkám....eddig minden munkám meguntam 5 év után és siralmas lett a munkanapom....ez normális...átlagos vagyok, nincs tehetségem semmiben...mit csináljak ilyenkor, hogy tisztábban lássak és hogyan csináljam azt? káosz van, de nagyon


2009. jún. 22. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Amíg a gyereked fel nem nő, ez a legszebb hivatás, annak éljél, hogy békességesen, türelmesen neveld. Ha kell mellette valamit dolgoznod, olyan munkát válassz, ami nem kíván teljes embert, ami nem az életed lényege, hanem lényegnek megmarad a gyerek. Akkor minden türelmedet, tehetségedet, kedvességedet a gyereknevelésre fordítsd. Ha így teszel, nem fogod megunni. Ha felnőtt a gyerkő, akkor majd meghozza az élet, meg magad is kifejlődsz, tudni fogod, hogy mit szeretnél. Tudom, azt hiszik a fiatalok, hogy addigra öreg mamók lesznek. De ez nem így van. Meglátod, akkor majd tele leszel ambícióval.
2009. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Ha, nem tudod mit akar az élet tőled, gyere el Te is jegyellenőrnek"
2011. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!