Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért nem "hat" a pszichológus?

Ezért nem "hat" a pszichológus?

Figyelt kérdés
Azért mert, hiába tudom ,hogy neki el kell mondani dolgokat, annyira szorongok ,hogy képtelen vagyok a fontos lelki problémáim, amit igazán érzek képtelen vagyok elmondani. Csak körvonalazom a dolgokat, hogy ez van meg az de például olyan helyzeteket amikbe megalázottnak éreztem magam vagy ami érékenyen érint azokról nem beszélek. Pedig szerinte ezek elképesztően fontosak. De szégyenlem

2012. máj. 3. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor válassz olyan módszert, ahol keveset kell beszélni. Van ám ilyen. Művészetterápiák, Williams Életkészségek Tréning (itt kell beszélni, de csak annyit, amennyit jónak látsz, inkább tréning az egész, de irtó hasznos), autogén tréning... ez utóbbi nagyon jó szorongásoldó, nagyon megengedő módszer. Annyit mondasz el, amennyi kényelmes. Nincs őszinteségi előírás, csak némely módszer esetén :)
2012. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nagy adag omega3 zsírsavat javaslok. (Előző vagyok.) EPA és DHA tartalom számít. Ebből úgy 1,5-2 g naponta. Tapasztalataim szerint irtó sokat segít szorongó embereknek. Ezt úgy mondom, hogy pszichológus vagyok, nem táplálkozástudós. Egyszerű megfigyelés.
2012. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!