Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Help! Mi lehet a bajom, vajon...

Charlie harper kérdése:

Help! Mi lehet a bajom, vajon magamtól tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h miért lettem ilyen ? régebben akadtak gondjaim a drogokkal lehet ez is közre játszik/játszott benne.kb 4évre vezethető vissza tartoztam valakinek sok péznel és megfenyegetett elég keményen és emiatt sokat bújkáltunk párommal.. aztán ez egy pár hónapig tartott és meg is oldódott.kicsit még körültekintő voltam az utcán de ez mára el is múlt .. de viszont amik a gondjaim , félek beszélgetni az emberekkel,ha jön egy régi ismerős barát inkább oda se nézek egyszerűen megrémülök pedig tudom h semmi baj nem lenne,hevesen ver a szivem,közben új munkahelyem lett..nem megyek fel az ebédlőbe mert félek h hozzámszólnak,és sokszor nem is megyek be mert nem érzem jól magam..ha akarok is kommunikálni valakivel fél órát mondogatom magamban h miket szeretnék kérdezni de egyszerűen nem merem feltenni!a drogok elött se voltam vmi hamar megnyílós ember, de nemvoltam ilyen!Ha vki tud valamit segíteni , az tegye már meg :) köszöntem.
2012. máj. 7. 08:02
 1/1 melvin ***** válasza:

Mióta nem drogozol? A drog többek között szorongást,személyiségzavart...stb is okoz.

Pekana cseppeket ajánlom.Pszi stabilt 3x20 csepp,Sedicelo 2x15,homeopátiás készítmények.(europatikán keresztül meg lehet rendelni,német cég terméke,sok természetgyógyász használja..)Ha ez nem segít,kinezológushoz esetleg egy jó pszichológushoz menjél el( olyanhoz aki nem egyből gyógyszert ír,mert az hosszú távon nem megoldás) és persze rakd helyre az életedet.A lelkiismeretfurdalás is betegít..

2012. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!