Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik ezek a hangok a fejemben?

Mik ezek a hangok a fejemben?

Figyelt kérdés

Néha/majdnem minden nap/, hallom egy fiatal lány hangját, de ma például éneklést is hallottam.

De ez már fél éve megy, mellesleg teljesen egészséges vagyok, most jöttem teljes körű kivizsgálásról, és semmi bajom.(agyröntgenen is voltam, semmi rosszat nem találtak.)


Ilyeneket mond a női hang:

-Enikő!Enikő figyelj!(ez a nevem)

-Gyere ide!

-Itt vagyok mögötted!

-Átjössz hozzánk?

-Midőn az örök fény száll a földre,

megváltás hoz a világra.(ezt pár nappal ezelőtt mondta)


Egyszer hosszabb ideig beszéltem vele:


hang:

Enikő, itt vagyok melletted!

Én:

Gyere közelebb

Hang:

-rendben

Én:

-Hogy haltál meg, és mikor?

Hang:

-3 hónapos voltam, és anyám kikapartatott a hasából

Én:

-Ha tehetnéd visszajönnél a földre?

Hang:

-Erre most nem tudok nagyon válaszolni. De lehet hogy igen.

Én:

-Találkozunk még?

Hang:

Talán egyszer, vigyázz magadra

Én:

szia!

...

A poén az, hogy anyám pont ezután mesélte el nekem, hogy lett volna egy nálam 2 évvel fiatalabb lánytestvérem, akit 3 hónapos terhesen vetett el.(anyagi és egyéb családi okok)


2009. jún. 24. 16:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Szerintem keress fel valakit, aki spirituális téren tud Neked segíteni. Olyat keress, aki nem hirdeti magát, nem nagyzol, nem hangoztat mindenfélét, hanem szerény és tiszta lelkű.

Semmi sem véletlen, ha Neked van egy ilyen adottságod, azt biztosan lehet jó dologra használni. De sosem szabad önös célokra fordítani.

2009. jún. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
unatkozik v nem nekem volt egy ilyen ismerősöm aki beszélgetett velük
2009. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%
ez szellemi dolog minnel hamarabb keress meg egy erett jo pasztort en a helyedbe beirnenk a HIT GYULINEK es NEMET SANDOR tudna erre valaszolni !!
2009. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

:)utána fogok nézni!

2009. jún. 24. 19:57
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez mentális betegség! Van egy haverom, akinek ugyanilyen tünetei vannak, és ő is lesz@rta a dilidokit, de a vége az lett, hogy vissza kellett menjen, persze másik dokihoz ment. Nála skizofréniát állapítottak meg. Azóta tünetmentes!!!!

Gondolkodj el,szerinted normális dolog, ha beszélgetsz egy nem létező emberrel?!!!

2009. jún. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
38%

És dolgozatnál is segít? :)) Én örülnék neki, ha lenne egy ilyen a fejemben... Nem vagy bolond... irigyellek..bármi is az én is kérek!

P87

2009. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak a Hitgyülibe ne menj, a nővérem is teljesen tönkrement amióta odakerült!
2009. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
énis láttam ezt a filmet a tvben amiből ihletet merítettél:D van benne az a pszichiátér nő, meg a haverja ki ienekkel foglalkozik, és a kiscsaj hallotta az anyjának mittoménkiét:D de legalább valaki elhiszi XD
2009. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

előző:

ebből sokat értettem..:D

2009. jún. 27. 19:22
 20/20 anonim válasza:
11%

Érdekes amit irsz. Nem kell feltétlen pszichológushoz menned, mert ez nem betegség. A Feldmár András Tudatállapotok szivárványai c könyvében ir ilyenekről, meg A.J. Christian. Olvass utána. Picit koncentrálni kell, meg befelé figyelni, és megkérni, hogy jöjjön elő. (állitólag)

Biztos szeretne valamit. A Hellinger hihetetlenül hatásos ilyen esetekben.

2009. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!