Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi szenvedést kell elvisel...

Mennyi szenvedést kell elviselnie a szívnek, míg teljesen megszakad?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a 24. szülinapom...:) Szerintem a dokik sem gondolták volna, h ezt a kort megélem. Kb 18-20 évet jósoltak ennek a betegségnek. Annyit elárulok, h 1997 óta kerekesszékben élek, a betegség nevét hagyjuk...:) A családom és a barátaim sokat segítenek a szenvedés elviselésében. A kor előrehaladtával egyre nehezebb az életem sajnos. Mégis az optimizmusom és a jókedvem nem hagyja, h feladjam a harcot.:) A kérdésemre visszatérve: Sok minden fájdítja a szívemet, a fene egye meg...:) Tudom nem kellene ezen filóznom, de sokszor megfordult a fejemben a 'mi lett volna ha...' Bár ezen miért is agyalok?! Csak mikor látom a neten, a volt osztálytársaimnak gyerekei születnek, sír a lelkem egy darabja. A legfontosabb dolgot, az egészséget nem adta meg nekem a Sors. Nem akarok önzőnek tűnni, hálás vagyok az égnek amit kaptam. Két gyönyörű unokaöcsém van, imádom őket!!!:) Az érettségit sikeresen letettem 2007-ben. Még az is fájni szokott, h a kortársaim többsége csak nyavalyog...:) Nincs munka stb. Istenem a legfontosabb már az övék, az egészség. Be is fejezem az írást, mert fáraszt. Örüljünk minden napnak, úgy mintha az utolsó lenne!:):)

2012. máj. 8. 09:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A lehetőségekhez képest elégedett vagyok magammal.

Megőrülni nem sok kedvem lenne...:)

2012. máj. 18. 09:43
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egészségem, de nem vagyok hálás semmiért. Soha nem fogadom el, hogy én, te és sok már ember kevesebbet kap az élettől, mint mások. Viszont keresem a válaszokat....még mindig.
2012. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Elfogadni SOSEM tudom a betegséget. Beletörődni is piszok nehéz...:)
2012. jún. 9. 09:30
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot :)Csodállak ::))))
2012. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!